رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
من مربی پرورشی ام
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 6 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 6 رای
از مقدمه کتاب:
قطعا برنامه ریزی به عنوان امری ضروری و اجتناب ناپذیر در هر سازمانی وجود دارد که این برنامه ها در آموزش و پرورش به صورت جزئی و اجرایی زمان بندی شده و در قالب برنامه سالانه و تقویم اجرائی قابل ارائه است.
امروزه برنامه ریزی به عنوان مهمترین وظیفه معاونین و مربیان پرورشی به شمار می آید. برنامه ریزی در یک مفهوم کلی عبارتست از فرآیند تعیین و تعریف اهداف سازمانی و تدارک دقیق و پیشاپیش اقدامات و و سایلی که تحقق اهداف را میسر می سازد. در حقیقت برنامه ریزی تفکر و تهیه نقشه برای گذر از وضع موجود و رسیدن به موقعیت مطلوب در آینده است.
هر چند که کار آموزش و پرورش با روح و جسم آدمی سروکار دارد و در شرایط مختلف نمی توان خیلی پایبند برنامه و اصول تعریف شده بود و در هر لحظه و در هر شرایطی نیاز ویژه به خلاقیت و نوآوری در برخورد با مسائل و مشکلات وجود دارد ولی با تمام این مشکلات نمی توان منکر اصل کار شد و داشتن برنامه جزء لاینفک هر سازمانی، خصوصا مدرسه خواهد بود...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
amri
آپلود شده توسط: amri
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی من مربی پرورشی ام

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file