Hiweb

آموزش گفتار

آموزش گفتار

نویسنده:
آموزش گفتار برای مسلط بودن، جالب بودن، توانا بودن، جذب و متقاعد کردن مخاطب

در این‌ کتاب‌ به‌ تمام‌ کسانی‌ که‌ مایلند از گفتاری‌ ساده‌، روشن‌ و روان‌ برخوردار باشند، راه‌ و رسم‌ آن‌ نشان‌ داده‌ شده‌ است‌. زیرا افراد بسیاری‌ حتی‌ برای‌ برآوردن‌ نیازهای‌ روزمرة‌ زندگی‌، از سهولت‌ بیانی‌ کافی‌ و لازم‌ برخوردار نیستند. آموزش‌ گفتار کتابی‌ است‌ برای‌ آموزش‌ مسلط‌ بودن‌، جالب‌ شدن‌، توانا بودن‌، جذب‌ و متقاعد کردن‌ دیگران‌.

از متن کتاب:
در اینجا منظور ما تربیت تعداد بیشماری سخنران حرفه ای نیست بلکه به تمام کسانی که مایلند از گفتاری ساده، روشن و روان برخوردار باشند، راه و رسم آن را نشان می دهیم. در حالی که عده کمی برای سخنرانی همیشه آمادگی دارند، افراد بسیاری حتی برای برآوردن نیازهای روزمره زندگی، از سهولت بیانی کافی و لازم برخوردار نیستند. از این گروه عده ای کم و بیش با ضعف اندیشه و کمبود واژه ها یا درک ناقص از ساختار جمله ها مواجهند و برخی دیگر فقط دچار عدم اعتماد به نفس هستند. در واقع کوچکترین تاثرپذیری هر قدر هم ناچیز باشد برای مختل کردن ـ و حتی فلج کردن ـ سهولت بیان کافی است و حضور فردی بیگانه یا شرایطی دست و پا گیر می تواند موجب تاثیرپذیری شخص شود.
اگر نامه های فراوانی که از مدتها پیش هر روز دریافت می کنم مرا برنمی انگیختند، شاید هنوز به نوشتن این کتاب اقدام نکرده بودم. به ندرت ممکن است روزی سپری شود بی آنکه در نامه ای از من خواسته نشود کتاب راهنمایی درباره هنر دستیابی به « تسلط بر بیان خویش » بنویسم.

» کتابناکهای مرتبط:
بزرگترین راز پول در آوردن در طول تاریخ
نغمه فرشتگان
روانشناسی یادگیری

نسخه ها
PDF
حجم: 3 مگابایت
تعداد صفحات: 129
کلمات کلیدی
4.8 / 5
با 10 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۸/۰۲/۲۰


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You