مثل ها و اندیشه ها: شیرین ترین ضرب المثل ها و سخنان برگزیده بزرگان جهان

مثل ها و اندیشه ها: شیرین ترین ضرب المثل ها و سخنان برگزیده بزرگان جهان

نویسنده:
مقدمه کتاب:
این دفتر در دو قسمت تدوین شده است. بخش اول مربوط به ضرب المثل هایی که از کشورهای مختلف جهان است که درباره موضوعات متنوع از نقطه نظر هر ملتی بیان شده است. ضمن مطالعه آنها با طرز تفکر و سلیقه مردم آن کشور نیز آشنا می شویم و چه نیکوست که شخص به هنگام بیان مطلبی بتواند از چند مثل شیرین سود جسته و سخن خویش را حلاوتی دیگر بخشد و به قولی همان مثل روشنگر مطلبش خواهد بود و مانع از اطاله کلامش.
و اما بخش دوم گزیده هایی از سخنان بزرگان جهان است که بهنگام مطالعه این کتاب ممکن است دریابید که بعضی از این سخنان منتخب متفکرین، با وضع و حال شما مناسب است و در جستجوی راهی هستید که در زندگی خویش تحولی ایجاد نمایید. در این صورت می توانید آن سخن نغز را چندین بار مطالعه کرده، نزد خود تکرار نمایید و یا به صورت قطعه ای آن را نوشته در محل کار و یا در خانه خود نصب العین ساخته، هر روز چندین مرتبه آن را بازگو کنید تا بالاخره بدان عمل نمایید.
چرا که می دانید این گفته ها از روی تجربه و بینش دانشمندانی نشات گرفته که می توانند راهگشای زندگی شما گردند. آنوقت است که ارزش این سخنان بزرگان عملا در زندگی شما نقطه تحولی بوجود خواهد آورد.

حق تکثیر: آسیا، 1370

» کتابناکهای مرتبط:
ترکان در گذر تاریخ
چهره آسیا
آشنایی با کشورهای جهان: تایلند

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 428
4.5 / 5
با 23 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۷/۱۱/۰۲


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You