Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

جهانی سازی و جهان ما: گفتگو با فریبرز رئیس دانا و مازیار صالحی

جهانی سازی و جهان ما: گفتگو با فریبرز رئیس دانا و مازیار صالحی

نویسنده:
از پیشگفتار کتاب:
دکتر فریبرز رئیس دانا اقتصاددان درد آشنای کشور ما و مازیار صالحی تحلیل گر مسائل اقتصادی در این کتاب به بخشی از پرسش ها درباره جهانی سازی پاسخ داده اند. جهانی سازی تحمیلی سرمایه داری که طرفداران آن همانند خانم تاچر به گونه ای از آن سخن می گویند که گویی راهی جز آن ممکن نیست، امروز موضوع بحث بسیاری از متفکران، اقتصاددانان و جامعه شناسان دنیا است. آنان به شیوه زندگی بشر، سرنوشت او و آینده محیطی که انسان به مثابه جزئی از طبیعت در آن زندگی می کند غمخوارانه می اندیشد و در جستجوی راه حلی برای پایان دادن به این شرایط وهن آمیز و غیرانسانی می باشد.
از این روست که بسیاری از آنان همراه با جنبش های ضد جهانی سازی سرمایه داری در کشورهای خود و در سطح جهان به افشای فجایعی می پردازند که سرمایه داری طی سه قرن گذشته از عصر سرمایه داری تجاری تا امروز که دم از جهانی شدن می زند بر زندگی کارگران، زنان، کشاورزان، منابع طبیعی و سلامت روانی آدمیان روا داشته است...

حق تکثیر: آرویج، 1383

» کتابناکهای مرتبط:
افزایش هوش مالی شاهراه ثروت : پولتان را هوشمندانه مدیریت کنید
Why Youre Dumb, Sick, & Broke
کالای عمومی جهانی

نسخه ها
4.2 / 5
با 9 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۸/۰۳/۲۰


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You