رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

جغرافیای تاریخی و تاریخ مفصل کرمانشاهان ، باختران

جغرافیای تاریخی و تاریخ مفصل کرمانشاهان ، باختران
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 30 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 30 رای
این کتاب در هفده فصل به جغرافیای تاریخی و تاریخ مفصل کرمانشاهان پرداخته است. فصول کتاب به ترتیب عبارتند از: جغرافیای تاریخی، صنایع دستی، اخلاق و آداب و رسوم، زبان و گویش، تاریخچه فرهنگ و معارف کرمانشاهان، تاریخچه مطبوعات در کرمانشاه، تاریخچه نمایش، موسیقی، چاپ و کتاب و کتابخانه در کرمانشاه، احوال و آثار نویسندگان و مترجمین و محققین، تاریخچه انجمن‌های ادبی کرمانشاه، احوال و آثار هنرمندان نقاش و وصال و قطاع و صحاف، احوال و آثار خوشنویسان کرمانشاه، بهداشت و درمان، گمرک، ارتباط عمومی و حمل و نقل، تاریخچه شهرداری «بلدیه» کرمانشاه.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
۱۳۹۷/۰۹/۱۰

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی جغرافیای تاریخی و تاریخ مفصل کرمانشاهان ، باختران

تعداد دیدگاه‌ها:
4
سلطانی از نوادر دورانه! فکر کنم این گنجینۀ عظیم و حجیم به حلدهای بیشتری هم، حدّاقل 3 مجلّد، رسید. بیست و یک سالگیش اونجور فضل و فرهنگی داشت که تدریس سال آخر دبیرستان رو بهش سپردن. تابستون امسال هم، که بعد از 41 سال، جزو معدودْ مشاهیر کُرد جهان، تو سنندج مورد تجلیل واقع شد، ضمن سخنرانی نسبتاً کوتاهی که به همۀ گویشهای کُردی دنیا ایراد کرد موجب حیرتِ حتّی خود مشاهیر کرد شد.
سلام ممنون از شما
از اینکه نام پدرهمسرم رو هم در کتاب دیدم خیلی خوشحال شدم
استاد حسن هواسی هنرمندی که سالیان سال در خاموشی و به دور از هیاهو و گالری و چه و چه، عاشقانه و آن چنان استادانه نقاشی می کشند که مایه مباهات ما و سزاوار ستایش و ماندگاری در تاریخ هنر هستند.
سلام خیلی وقت بودکه دنبال این کتاب بودم ممنون .اگه کتاب کرمانشاهان وجغرافیای تاریخی ان از علی اشرف درویشیان رو هم بزارین که دیگه ممنونتون میشیم بیش از پیش
سپاس از هانیۀ گرامی. یکی از کتاب های مهم دربارۀ کرمانشاه است.
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک