Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

جان روشن

جان روشن

نویسنده:
این کتاب می کوشد که شما را از نوعی زندگی ماشینی که این روزها معمولا سراسر همه چیز ما را در برگرفته است جدا کرده و به نوعی جان روشن و زندگی جدا از تکرار رهنمون گردد.
«روشنایی جان چیست؟ پاسخی یکسان و قطعی ندارد. برای هرکس متفاوت است. از دیدگاه خودم یعنی عشق به خویشاوندان و دوستان و شگفتی‌های طبیعت. عشق به وضوح و روشنایی و آرام‌جانی که ناشی از سکوت و سکون و تعمق ژرف است. یعنی تماس با خلاقیت خویشتن و کشف راه‌های رهاساختن خود از هر آنچه که ما را می‌آزارد. روشنایی جان برای من یعنی آفرینش شادمانی در زندگی خود و دست برنداشتن از آن در هیچ یک از لحظات زندگی. یعنی رویارویی با توان‌آزمایی‌های زندگی و غلبه بر ترس‌هایمان و رهاکردن آزارها و مصایبی که نمی‌گذارند خود را از قوه به فعل درآوریم. یعنی کشف سایر سطوح آگاهی و اتصال به قدرت پروردگار و نیروی کائنات. یعنی یافتن اعتدال میان ماده و معنا و رسیدن به توازنی سزاوار میان زندگی درونی و بیرونی.»

» کتابناکهای مرتبط:
ژاک لاکان زبان و ناخودآگاه
Psychology Pythagoras to Present
روش های افزایش خلاقیت

آگهی
نسخه ها
4 / 5
با 8 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۶/۰۷/۲۵


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You