Hiweb

آتشفشان طلا

آتشفشان طلا

نویسنده:
✔️ این كتاب ادامه داستان زمین شماره 129 و دنباله حوادثی است كه برای دو پسرخاله جویای طلا یعنی "سامی اسكیم "و "بن رادل "روی می‌دهد. در داستان گذشته، در اثر طغیان رودخانه، زمین 129 به زیر آب می‌رود و بن رادل دچار شكستگی پا می‌شود. سامی اسكیم با زحمت فراوان پسرخاله مصدومش را برای معالجه به داوسون سیتی می‌رساند .در پی آن بن ناگزیر یك ماه و اندی در بیمارستان بستری می‌شود. در همان جاست كه بن با مردی به نام ژاك لرون آشنا می‌شود. او كه آخرین روزهای عمرش را سپری می‌كند بیش از مرگ، نقشه كوه طلا را كه بر روی پوست كشیده شده، به ژان و بن رادل می‌دهد. پس از آن، بن و سامی در جست و جوی طلا عازم محلی می‌شوند كه بر روی نقشه مشخص شده است. آنها در این سفر حوادث و ماجراهای خطرناكی را پشت سر می‌گذارنند كه شرح آن در كتاب آمده است.

حق تکثیر: [ت‍ه‍ران‌]: ع‍ل‍م‍ی‌، ۱۳۷۶.

» کتابناکهای مرتبط:
مهمانخانه جامائیکا
نماد گمشده
در سیارات چه میگذرد؟

نسخه ها
PDF
حجم: 936 کیلوبایت
تعداد صفحات: 104
4.3 / 5
با 23 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۵/۱۱/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
edrishoseini
Member
عنوان اصلی این کتاب به انگلیسی "The Golden Volcano" و با نام فرانسوی "Le Volcan d'or" بوده و یکی از رمانهای ماجراجویانه ژول ورن می باشد که با زمینه جستجو و تب طلا در آمریکای شمالی در بر دارنده یک داستان عشقی نیز می باشد. این رمان در چند جلد با نام های "ارثیه طلایی" ، "زمین شماره 129" ، "آتشفشان طلایی" و " زمین طلایی" توسط آقای فروردین پارسای ترجمه و توسط انتشارات راستی نو منتشر شده است.

البته این کتاب حاضر که با عنوان اصلی "آتشفشان طلایی" توسط آقای "کیومرث پارسای" ترجمه شده است بطور خلاصه شامل کل متن اصلی کتاب می باشد.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You