رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 5 رای

قتل در بین النهرین

نویسنده:
مترجم:
محمود حبیبی
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 5 رای
✔️ قتل در بین‌النهرین کتابی به قلم آگاتا کریستی، جنایی نویس مشهور انگلیسی و نوشته شده در سال ۱۹۷۳ است.
از پرستاری به نام امی لدران دعوت می‌شود که برای مدتی پرستاری زنی به نام لوئیز لایدنر که همراه همسر باستان‌شناسش و گروه تحقیقاتی او را در عراق به عهده بگیرد. لایدنر زنی مرموز است که بی‌شک از مرحوم همسر اول خود که گمان می‌برد هنوز زنده‌است واهمه دارد. اما این ترس که مورد تمسخر دیگران بوده به حقیقت پیوسته و وی به قتل می‌رسد. در این میان هرکول پوآرو به میان آمده و این موضوع را پیگیری می‌کند و... .

گزیده ای از کتاب:
حوادثی که به ترتیب زمانی در این روایت آمده حدود چهار سال پیش رخ داد. شرایط کنونی، به نظر من، ایجاب می کند که گزارش روشنی از آنها به همگان ارائه شود. شایعات احمقانه و مضحکی در این خصوص بر سرِ زبانها افتاده مبنی بر آنکه موانعی برای علنی شدن مدارک وجود داشته است و مزخرفاتی دیگر از این دست، سوء تعبیرهایی که عمدتا در مطبوعات امریکایی منتشر شده است.
به دلایل روشنی، مصلحت چنین بود که این گزارش بر قلم هیچ کدام از اعضای گروه اعزامی جاری نشود، چون به طور منطقی احتمال این شبهه می رفت که ذکر مطالب به دور از تعصب نبوده است.
بنابراین من به دوشیزه اِمی لِدِران پیشنهاد کردم که زحمت انجام این امر مهم را به عهده بگیرد؛ و یقین دانستم او کسی است که از عهده این مهم برمی آید.
شخصیت حرفه ای او در مرتبه بسیار بالایی است؛ وی از ارتباطی که در گذشته با گروه اعزامی دانشگاه پیتس تاون به عراق داشته ابایی ندارد و شاهد عینی تیزبین و باهوشی نیز بوده است...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: hanieh
۱۳۹۴/۱۲/۲۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
300
فرمت:
PDF
حق نشر:
کتابهای کارآگاه
ویرایش

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قتل در بین النهرین

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل