Hiweb

صاحب حقوق مادی این اثر، نسخه الکترونیکی آن‌ را برای فروش عرضه کرده است.
شما هم می‌توانید کتاب‌های خود را در کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

لیلی و مجنون (نشر دوم) - کتاب‌های خاموش

نویسنده:
این کتاب از مجموعه کتاب‌های خاموش است. پروژه کتاب‌های خاموش با هدف حفظ و نگهداری آثار فاخر در فرهنگ جهانی اقدام به تبدیل منابع معتبر و برگزیده به نسخه الکترونیکی نفیس کرده است. با خرید این کتاب، نسخه‌ای نفیس با طراحی زیبا را همیشه در مجموعه کتابهای الکترونیکی خود خواهید داشت.

« کتابهای خاموش » گزارشیست از اندیشه‌های بزرگترین شاگردان مکتب عشق و عرفان، هنرمندانی که در آثار خود عشق، ابدیت و معنای حقیقی انسان را تجلی بخشیده‌اند. آنان که همچون ما روزی در این زمین چشم به جهان گشودند و به حقیقت وجود تابناک و کلام عطرآگینشان جهان ما را گلستانی از معرفت، حکمت و زیبایی نموده است. و تفاخریست به غنا و ارجمندی فرهنگ و هنر انسانی در دایره‌ای به وسعت جهان و وحدتی به پهنای کیهان.
هدف از گردآوری این مجموعه بیان یکی بودن حرف‌ها و آگاهی‌ها در آثار ادبی و هنری اصیل در فرهنگ جهانی و هدایت شدن به سمت منابع مطالعاتی اصلی‌تر می‌باشد، به آن امید که روزی به روشنی دریابیم که یک نکته بیش نیست سخن عشق و هین عجب -- کز هرکه می‌شنوم، سخن نامکرر است.
امید است مجموعه ارائه شده در قالب حرف‌های به ظاهر کهنه در ترکیب با هنری مدرن، روحی نو و آب حیاتی در جان تشنگان و مشتاقان باشد و بتواند پیام‌آور نهایی‌ترین کلام عارفان و هنرمندان حقیقی باشد که گفتند عاشق شو. عاشق شو، ور نه روزی کار جهان سرآید -- ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی. به راستی ما چه می‌کنیم، مقصد ما کجاست و نقش مقصود از کارگاه هستی و از این زندگی چیست؟

» کتابناکهای مرتبط:
هفت پیکر (نشر اول) - کتابهای خاموش
پیر گنجه در جستجوی ناکجا آباد
بوستان سعدی (نشر اول) - کتاب‌های خاموش

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 146
PDF
حجم: ۴,۴۴ مگابایت
قیمت: ۴۰۰۰ تومان
4.8 / 5
با 13 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۴/۰۹/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
سلام جناب آقای حسین صالحی

شما با کلیک بر روی گزینه دریافت پیش نمایشی از کتاب را دانلود و مشاهده فرمودید و همین کتاب به شکل کامل با خط نستعلیق و با صفحه آرایی بسیار زیبا و دو صفحه ای برای فروش عرضه شده است.

آیا کتاب را خریداری فرمودید و با نسخه پیش نمایش متفاوت بود ؟
نقل قول  
HOSAIN4311
Member
نسخه ارائه شده در پیش نمایش با نسخه فروشی که چاپ سال 1313 می باشد کاملا" متفاوت میباشد. خط پیش نمایش نستعلیق و بسیار زیباست و من خواستار این خط زیبا بودم.
نقل قول  
درود بر شما

ارایه نشر الکترونیکی زیبا ار کتب برتر در فرهنگ ایرانی خواست ما در پروژه کتابهای خاموش است.

سپاس از توجه شما
نقل قول  
عجیبه که کتابای قدیمی رو اینجوری درمیارن به مردم میفروشن
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You