رسته‌ها

لیلی و مجنون - نشر دوم - کتاب‌های خاموش

لیلی و مجنون - نشر دوم - کتاب‌های خاموش
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 16 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 16 رای
این کتاب از مجموعه کتاب‌های خاموش است. پروژه کتاب‌های خاموش با هدف حفظ و نگهداری آثار فاخر در فرهنگ جهانی اقدام به تبدیل منابع معتبر و برگزیده به نسخه الکترونیکی نفیس کرده است. با خرید این کتاب، نسخه‌ای نفیس با طراحی زیبا را همیشه در مجموعه کتابهای الکترونیکی خود خواهید داشت.

« کتابهای خاموش » گزارشیست از اندیشه‌های بزرگترین شاگردان مکتب عشق و عرفان، هنرمندانی که در آثار خود عشق، ابدیت و معنای حقیقی انسان را تجلی بخشیده‌اند. آنان که همچون ما روزی در این زمین چشم به جهان گشودند و به حقیقت وجود تابناک و کلام عطرآگینشان جهان ما را گلستانی از معرفت، حکمت و زیبایی نموده است. و تفاخریست به غنا و ارجمندی فرهنگ و هنر انسانی در دایره‌ای به وسعت جهان و وحدتی به پهنای کیهان.
هدف از گردآوری این مجموعه بیان یکی بودن حرف‌ها و آگاهی‌ها در آثار ادبی و هنری اصیل در فرهنگ جهانی و هدایت شدن به سمت منابع مطالعاتی اصلی‌تر می‌باشد، به آن امید که روزی به روشنی دریابیم که یک نکته بیش نیست سخن عشق و هین عجب -- کز هرکه می‌شنوم، سخن نامکرر است.
امید است مجموعه ارائه شده در قالب حرف‌های به ظاهر کهنه در ترکیب با هنری مدرن، روحی نو و آب حیاتی در جان تشنگان و مشتاقان باشد و بتواند پیام‌آور نهایی‌ترین کلام عارفان و هنرمندان حقیقی باشد که گفتند عاشق شو. عاشق شو، ور نه روزی کار جهان سرآید -- ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی. به راستی ما چه می‌کنیم، مقصد ما کجاست و نقش مقصود از کارگاه هستی و از این زندگی چیست؟
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
146
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
محسن جوهری
محسن جوهری
1394/09/22

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی لیلی و مجنون - نشر دوم - کتاب‌های خاموش

تعداد دیدگاه‌ها:
4
سلام جناب آقای حسین صالحی
شما با کلیک بر روی گزینه دریافت پیش نمایشی از کتاب را دانلود و مشاهده فرمودید و همین کتاب به شکل کامل با خط نستعلیق و با صفحه آرایی بسیار زیبا و دو صفحه ای برای فروش عرضه شده است.
آیا کتاب را خریداری فرمودید و با نسخه پیش نمایش متفاوت بود ؟
نسخه ارائه شده در پیش نمایش با نسخه فروشی که چاپ سال 1313 می باشد کاملا" متفاوت میباشد. خط پیش نمایش نستعلیق و بسیار زیباست و من خواستار این خط زیبا بودم.
درود بر شما
ارایه نشر الکترونیکی زیبا ار کتب برتر در فرهنگ ایرانی خواست ما در پروژه کتابهای خاموش است.
سپاس از توجه شما
عجیبه که کتابای قدیمی رو اینجوری درمیارن به مردم میفروشن
لیلی و مجنون - نشر دوم - کتاب‌های خاموش
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک