رسته‌ها
معماهای قرآنی
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 607 رای
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 607 رای
» شامل موضوعات:
مشخصات و اطلاعات آماری
ترینها
سوره ها
آیات
داستانها
اولینها
آخرینها
زنان و دختران
واژه ها، الفاظ، کلمات و..
شخصیتها، قبایل، مکانها و..
و سایر معاماهای قرآنی
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
23
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
hamid
hamid
1386/10/24

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی معماهای قرآنی

تعداد دیدگاه‌ها:
33
چرا نمیتونم کتابو بخونم؟ یعنی وقتی پیش نمایشو میزنم کتاب باز نمیشه؟
با سلام و خسته نباشید
در قران سراسر معما وجود دارد قران ظاهری دارد و باطنی. هر کس به اندازه ایمانش از این اقیانوس بهره مند میشود و معماههایی که در زندگیش هست را در ایات جستجو کرده و معماهای زندگی خود را با این کتاب حل می کند.
این که تحریف ناپذیری قرآن به عنوان معجزه بیان شده به این دلیله که عده زیادی در اعصار مختلف با انگیزه های فراوان سعی در تحریفش داشتند ولی نتونستن. در حالیکه میبینیم احکام زیادی در دین مورد تحریف قرار گرفته. از این حیث مقایسه تحریف تاپذیری قرآن با کتاب های دیگه قیاس درستی نیست. اما اگر عده ای قصد تحریف کتب دیگه رو داشته باشن میتونن به راحتی نسخ اصلی رو پیدا کنن و اونها رو حذف کنن، پس تحریف نشدن کتبی مانند رمان ها رو نمیشه با تحریف نشده قرآن کریم مقایسه کرد.
قرآن ادعا نکرده سبک مطالبش منحصر بفرده بلکه این مبارزه طلبی از سبک و سیاق نوشتار هم بالاتر میره و به فصاحت و بلاغت میرسه. مطمیننا میشه نوشتاری پیدا کرد که از نوشتارهای محمود دولت آبادی دل نشین تر و فصیح تر باشه. نمیشه؟
اطلاعات خوبی در کتاب وجود دارد . بعضی از موارد نظر شخصی گرداورنده است .
باسلام خواهشن توجه داشته باشید که شماباعلومی که ازاین قران وزحمات دیگران وباابزاربه آن رسیده اید راباعلوم 1500سال قبل درزمان نزول مقایسه می کنید آیادرآن زمان تلسکوپ بودکه بدانند زمین کره است آیاایه دومغرب ودومشرق زیباتروقابل فهم ترنبود آیاپیشگویی شکست ایران ازروم خارق العاده نبوده است لطفاٌعلوم اموروزیتان راباعلوم 1500سال قبل مقایسه نکنید!!!!!!می توانید 1500سال بعد را پسشگویی کنید .معاجه امراض ناعلاج رابیان کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام امیدوارم کتاب خوبی باشه من که از این سایت خیلی تونستم استفاده ی خوب داشته باشم:-)
کتاب خوبی است .کاش دوستان بی تعصب و روشنفکر دیدخودشون در مورد محتویات کتاب بیان میکردند نه اعتقادات آدم ها بیاید باور کنیم ما با هم دشمن نیستیم .هر انسانی با هر تفکری شایسته احترام است.:x
PDF
271 کیلوبایت
معماهای قرآنی
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک