رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

بازیگران عصر پهلوی - جلد 1

بازیگران عصر پهلوی - جلد 1
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 316 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 316 رای
از فروغی تا فردوست

از متن کتاب:
صبح روز 22 بهمن 57 امیر عباس هویدا که در یکی از مهمانسرا های ساواک در روستای شیان در شرق تهران به سر می برد ناکهان مشاهده کرد ماموران مراقبش او را ترک کرده و رفته اند. این ماموران گرچه زندانبان هویدا بودند ولی در حقیقت جزو محافظان وی محسوب می شدند و حالا که دیگر کسی مراقبت از او را بر عهده نداشت ، اگر شورشیان حمله می کردند ، هیچ کس نبود از هویدا دفاع کند ...
هویدا تلفنی با فرشته رضوی طبیب مخصوصش تماس گرفت. وی پس از مشورت با دوستان مورد اعتماد به هویدا پیشنهاد کرد که در صورت امکان از آن محل فرار کند ولی هویدا با توجه به حساسیت روستاییان به محل مزبور و آشنا بودن چهره هویدا برای آنها پیشنهاد فرار را غیر عملی دانست.
فرشته رضوی پس از مدتی به داریوش فروهر (از سران جبهه ملی) تلفنی تماس گرفت. ساعتی بعد چند تن از گارد های انقلابی به همراه دو نفر ملا به منزل فرشته رسیدند و همره او به طرف روستای شیان حرکت کردند.
به فاصله هر چند متر گروهی جلوی آن ها را می گرفتند و و فقط موقعی اجازه عبور می دادند که ملا های درون اتومبیل خود را معرفی و به ماموریتشان اشاره می کردند. امیر عباس هویدا را ابتدا این گروه به محل جبهه ملی بردند و بعد از آن در ساعت آخر روز از آنحا به مدرسه علوی محل استقرار امام خمینی انتقال دادند...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
azarmifar
azarmifar
1388/08/21
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی بازیگران عصر پهلوی - جلد 1

تعداد دیدگاه‌ها:
10
ضمن آرزوی موفقیت برای شما اگر به دادن اطلاعیه در مورد مالکیت حقوقی کتاب ها اکتفا نکنید و مالکین را یافته و امکان فروش دیجیتال آنها را فراهم کنید کمک بزرگی به دنیای کتاب و کتاب خوانان کرده اید و نیز زحمت حضور در بازار بهم ریخته و بی در و پیکر کتاب را برای کاربران خود کم خواهید کرد .
یکی از دلایل مهم روی آوری بنده به سایت شما امکان آپلود و دانلاود کردن کتاب برای ترویج فرهنگ کتاب خوانی بود ظاهرا این امکان تعطیل شده است . اگر این گونه بخواهید ادامه دهید سایت شما لطفی نخواهد داشت من چگونه کتابی را نخوانده نقد کنم و امتیاز دهم .
واقعا اين فرهنگ چاپلوس مابانه چقدر مي تونه سرنوشت كشور رو به خطر بندازه
ممنون از ارایه مطالبتون.واقعا که یه کتابخونه سیاره
در توضيحات كتاب لينك ساير قسمت ها قرار دادم
ممنونم کتاب باارزش و خوبیست. خواندن آن به همه توصیه میشود.:-)
پس نتیجه ای منطقی که از این معضل میگیریم متوجه این میشویم که نه مردمانمان نه سیاسیونمان هنوز به آن رشد واقعی نرسیده اند که همیشه باید یک نفر هر چند خیلی دون پایه تر از خودمان توی سرمان بزند هر زمانی هم بگونه ای یک وقت با حربه پیشرفت یک بار با حربه زور یک بار با حربه دین !!!!!!!!!!!!!
تاریخ چند هزار ساله ما نشان داده است که اگر برای مثال تعدادی سیاسیون ما یک چوپان بیسواد را هم از پشت کوه لرستان به مسند قدرت بنشانند آنقدر از دورو بریها خودش چاپلوسی ودولا شدن میبیند که امر به خودش هم مسلم میشود که نه باید یکخبری باشد و علی آباد یک دهیه این میشود که این شد !!!!!!!!!!!!
بازیگران عصر پهلوی - جلد 1
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک