رسته‌ها

غلبه بر مرگ یا هنر زنده ماندن

غلبه بر مرگ یا هنر زنده ماندن
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 40 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 40 رای
.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
a_h_allame
آپلود شده توسط: a_h_allame
۱۳۹۳/۰۳/۳۰
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
581
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی غلبه بر مرگ یا هنر زنده ماندن

تعداد دیدگاه‌ها:
5
میان ماندن و رفتن حکایتی کردیم که آشکارا در پرده ی کنایت رفت. مجال ما همه این تنگ مایه بود و ‚ دریغ که مایه خود همه در وجه این حکایت رفت.
[quote='kazemiaa']اتفاقا" زندگی را باید خوب و با چشم باز زنده گی کرد . اگر در زندگی تیره گی شب هست برای لذت بردن از صبح روشن است و اگر ناکامی هست برای چشیدن کاموری است و اگر تشنگی است برای لذت سیراب شدن است . از زندگی نباید گریخت ، بلکه باید تمام لحظات سختشو لذت برد با آغوش باز و چشمی بینا . زیر همین فشارها ست که آدمی آدم میشود . اگر ما از جهنم عبور نکنیم هرگز لذت بهشت را نمی دانیم . اگر زاویه دیدمان را عوض کنیم هر لحظه از زندگی لذت بخش است .[/quote] یک کلمه ی ترکیبی وجود دارد . آن هم این می باشد : کج فهمی ........و دیگر هیچِ هیچ . .
تا شقایق هست بایس زندگی کرد یا همچین چیزایی!
اتفاقا" زندگی را باید خوب و با چشم باز زنده گی کرد . اگر در زندگی تیره گی شب هست برای لذت بردن از صبح روشن است و اگر ناکامی هست برای چشیدن کاموری است و اگر تشنگی است برای لذت سیراب شدن است . از زندگی نباید گریخت ، بلکه باید تمام لحظات سختشو لذت برد با آغوش باز و چشمی بینا . زیر همین فشارها ست که آدمی آدم میشود . اگر ما از جهنم عبور نکنیم هرگز لذت بهشت را نمی دانیم . اگر زاویه دیدمان را عوض کنیم هر لحظه از زندگی لذت بخش است .
هنر زنده ماندن جز تلاش بی خردانه برای چنگ زدن به قامت زندگی نیست. زیرا که زندگی جای زنده گی نیست . جای دیگریست . جای گریختن از مرگیست که شاید در فنجان چایت بوی بال مگس را بدهد . زندگی جای حرف زدن با صدای بلند نیست . تنها اشاره های ارغوانی کافی اند .
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file