رسته‌ها
فرقه های اسلامی
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 624 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 624 رای
.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
MTOM
آپلود شده توسط: MTOM
۱۳۸۸/۰۸/۱۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
202
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی فرقه های اسلامی

تعداد دیدگاه‌ها:
30
باسلام ودرود- سوالی که برایم ایجاد شده که شما وقتی ازجازه دانلود کردن کتابی را ندارید چرا از لیست خارجش نمیکنید و خواهشی که دارم اینست که اگر امکان دارد کتب زیر را به ادرس ایمیل من ارسال کنید-1-تبریز مه الود-اردو ابادی-حزب کرامت وحزب سلامت-عزیز نیسن-3-جنگل -اپتون سینگلر-قبلا از زحمات شما نهایت تشکر را دارم[[[c [[email protected]]متن لینک ایمیل[/email]
سایت خوبی دارید امیدوارم هرروزتان بهترازدیروزباشد;-)
جالب است بدانیم که ... اگر بخواهم با یک مثال منظور خود را بیان کنم چنین باید بگویم : اگر خدا را آب و اسلام را مسیر راه آب بدانیم ، تعدادی افراد چون نه شناخت خوبی از آب و مسیر آب دارند باهم معرکه ای آغازیدند و در آن از دیگری سبقت می گیرند ؛ یکی کاسه ی سفالی اش را به رخ می کشد ، دیگری می گوید ظرف من بزرگ تر است و ... که هیچ یک آب نمی شود و گاه از مسیر اصلی نیز خارج می شوند بدلیل این بگو مگو ها. پس بهتر نیست ما با رهرو راستین بی ادعا و دلسوز که جز مهربانی حکمت ندارد و نگوید تشنگی مان را چاره کنیم؟
قراریکه به همه گان هویداست تعدادی از مفسرین خواسته اند که از قرآن تفسیر جامع ارایه کنند اما برخی از مسایل باعث آن شده است که اضافه تر به همان فرقه که خودشان باور مند اند میلان داشته باشند که توضیح ایشان فقد در همان مقطع زمان است بعدا دچار کاستی معلومات لازمه شده است .
با تشکر از زحمات شما بزرگواران خسته نباشین.8-)
عزیز دلم ابوعبدالله حاکم نیشابوری که بر صحیحین ( صحیح بخاری و مسلم ) مستدرکی نوشته است کوشیده حدیث یادشده را با سندی که بخاری و مسلم آن را صحیح می‌شمارند ، نقل کند . او می گوید : خالد طحان ، از محمد بن عمرو از ابی‌سلمه از ابی‌هریره نقل کرده که پیامبر ( ص ) فرمود : یهود بر هفتاد و یک و یا دو ،و نصاری بر هفتاد و یک و یا دو گروه تقسیم شدند امت من نیز به هفتاد و سه فرقه تقسیم میشوند. و حافظ هم به همین حدیث اشاره می کند،نه اینکه بخواهد بگوید هیچ حقیقتی وجود ندارد و همه فرق باطلند!او می خواهد بگوید تنها یک ملت رستگار می شوند(شیعه ی اثنا عشری؟؟؟)
مشخص است که نویسنده برای نوشتن این کتاب زحمت زیادی کشیده و منابع بسیار متنوعی را از قبل از اسلام و زمان حاکمیت زرتشتیان تا کنون مورد مطالعه قرار داده است. از میان این همه کتبی که یک شبه تولید می شوند، وجود کتابهایی این چنین جای تقدیر دارد.
ممنون و خسته نباشین اما واقعیت همونه که حافظ گفت: جنگ هفتاد و ملت همه را عذر بنه چو ندیدند حقیقت ره افسانه زدند و حقیقت چیزی نیست جز دیدن همین تنوع و گوناگونی همین تکثر. دم همه ی شما رفقای کتابناکی هم گرم
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.