با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

مغز و ذهن: قدم اول

مغز و ذهن: قدم اول

نویسنده:
طراح و گرافیست : اسکار زارات

سری کتب قدم اول که توسط انتشارات شیرازه منتشر شده اند،کتاب هایی هستند مصور ، آسان و جذاب و خواندنی که برای آشنایی و قدم اولیه به سوی بزرگان علم و فلسفه نوشته شده اند و از این حیث برای مخاطب خاص و عام جذاب و مفید است.
.......................
این کتاب درباره عضوی است که اگر ما نداشته باشیم،قادر به هیچ کاری نخواهیم بود و آن ذهن است!
امروز بشر به یک رشته کشفیات مهّم علمی در زمینة شناخت طبیعت مغزّ و ذهن خویش دست یافته است که تأثیر عمیقی بر عرصه‌های دیگر چون فلسفه، جامعه‌شناسی، ادبیات و هنر خواهد گذاشت.

فهم این که چگونه از عضوی از اعضای زیستمند بدن چون مغز این همه کارهای شگفت‌انگیز چون طراحی و انجام اعمال، گفتار، حافظه، یادگیری، توجه، هیجان، عاطفه، دیدن و سایر ادراکات آگاهانه ساخته است و این که چگونه انسان در طول چندین هزارسال تاریخ تکامل خود به چنین دانسته‌هایی رسیده است، برای هر فرد فرهیخته ضروری به نظر می‌رسد، کتاب حاضر که توسط یک روان‌شناس و بر اساس برگزیده‌ای از تألیفات مهّم و جدید تهیه شده، قدم اولی است برای فهم طبیعت ذهن، شعور و هویت فردی که با نگاهی تازه و عمیق و به زبانی ساده در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
تفاوت انسان با حیوانات نیز در همین قدرت ذهن و آگاهی اوست ، قدم اول روایتی است ساده و روان و مصور از ذهن و تکامل آن در طول تاریخ ، ابزاری که اگر ما درست بشناسیمش و درست از آن استفاده کنیم ، قادر به کارهایی خواهیم بود که شاید در وهله اول در حدّ معجزه باشد.

موضوعات: مغز روانشناسی
مصور ، نمودار (مجموعه قدم اول)

حق تکثیر:
آخرین چاپ: ت‍ه‍ران‌‍:‍ پردیس دانش‏‫، ۱۳۹۲

» کتابناکهای مرتبط:
مهندسی قانون جذب به روش ای اف تی
Think Better
روانکاوی وجودی

نسخه ها
4.5 / 5
با 43 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۲/۰۶/۲۴


پاسخنگارش دیدگاه
هموسابینس , تنها چیز هایی میبند و تنها ان هارا میبند و انچه که نشنود را نمیبیند ,انچه را که لمس نکند را موجودیت برایش قائل نمیشود و انچه را که نگنجد را میشکندو انچه نخواهد را میپرستد و اصل خود را انکار میکند تا باعث ضربه خوردن به تمدن نشود.
.
.
این منطق بچه گانهء ذهن بالغ بزرگترین مشاهیر بود ولی دیگر نیست.و این ها دو چیز متفاوت هستند.کلماتی که در هیچ جایه کتاب یافت نمشود.
نقل قول  
چرا نمیشه از طریق کنیجر دانلود کرد??????!!!!
نقل قول  
نقل قول از showjoan:
امکان دانلود نداره؟اصلا دانلود نمیشه!

عزیزم امکان دانلودش هست اون بالا سمت چپ یه فلشه زده "دریافت" روش کلیک کنید دانلود میشه
نقل قول  
showjoan
Member
امکان دانلود نداره؟اصلا دانلود نمیشه!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You