رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

تحول موفقیت در فرهنگ دیجیتالی فردا

تحول موفقیت در فرهنگ دیجیتالی فردا
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 2 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 2 رای
در دنیای کسب و کار محافظه‌کاران و جویندگان حاشیه امن، در حقیقت به فکر انهدام خود و کسب و کارشان هستند. دنیای الکترونیکی ضمن آنکه فرصت‌ها را ایجاد می‌کند، رویاروی خود تهدیداتی نیز دارد. فرهنگ الکترونیکی فرهنگ فرداست، ولی نباید فراموش کنیم که ما در فضا نه، بلکه بر‌روی زمین ابستاده‌ایم و باید برای دگرگونی ساختار سازمان خود را آماده کنیم.
اینترنت فناوری انقلابی است و توان آن آنچنان بالاست که علاوه‌بر فعالیت‌‌های اقتصادی، بر بافت جامعه نیز تأثیرات فراوان و متنوعی گذاشته است، بنا‌بر‌این رقابت و چیره‌شدن بر این محیط، نیازمند تن‌در‌دادن به شیوه نوینی از فعالیت، راهی تازه در کسب‌و‌کار و روش تازه‌ای در ارتباط انسانی است. جامعه‌شناسان از آن بیم دارند که به‌دنبال گسترش اینترنت، انسان‌ها از یکدیگر جدا‌شده و هر فردی در لاک خودش فرو رود.
دسترسی پر‌شتاب به اطلاعات و توان نهفته برقراری ارتباط بی‌واسطه با هر‌کس و هر‌جا، فرهنگ الکترونیکی را متفاوت از محیط و فضای سنتی ساخته‌است.
کسب و کار الکترونیکی همانند ذره‌بین بزرگی است که به دست مشتری داده می‌شود تا سراسر فعالیت‌های سازمان را با‌دقت و گستردگی به تماشا بنشیند. در هر بخش دیگر هم که مشکل یا ناکارآیی وجود داشته‌باشد، بزرگ‌نمایی می‌شود. بنا‌بر‌این شفافیت، یکی از قوانین تازه در دنیای امروز است.
در پژوهشی ﻛﻪ ﺍز ﻓﺮﻫﻨﮓ الکترونیکی ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﺁﻣده، ٨٨ ﺩﺭﺻﺪشرکت‌های داتکامی عقیده داشته‌اند ﻛـﻪ ﺍﻳﻨﺘﺮﻧـﺖ ﺳﺮﺍﺳـﺮجنبه‌های قابل‌تصور کسب‌و‌کارهای ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺭﺍ ﺩﮔﺮﮔﻮﻥ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻧﻤﻮﺩ .
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
koohsar62
koohsar62
۱۳۹۲/۰۵/۰۶

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی تحول موفقیت در فرهنگ دیجیتالی فردا

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
تحول موفقیت در فرهنگ دیجیتالی فردا
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک