رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
زندگینامه فلسفی من
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 42 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 42 رای
در مقدمه کتاب آمده است:
«استاد شلیپ از من خواسته است شرحی بنویسم که نشان دهد زندگی چگونه مرا به فلسفه کشانید و در این راه در جستجوی چه بوده‌ام و چه شد که به نگارش آثارم پرداختم. با اینکه در میان واقعیت‌های زندگی چیزی نیست که به نحوی با فلسفه مرتبط نباشد، شرحی که می‌نویسم محدود به اموری خواهد بود که در نوشته‌هایم موثر و دارای اهمیت بوده است.»
«کودکی و نوجوانی»، «آسیب‌شناسی روانی»، «روان‌شناسی جهان بینی‌ها»، «ریکرت»، «فلسفه»، «ارنست مایر»، «دانشگاه»، «تفکر سیاسی» و ... مطالبی است که در این کتاب خواهید خواند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
۱۳۹۲/۰۶/۱۰

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی زندگینامه فلسفی من

تعداد دیدگاه‌ها:
1
از شما خر تو خر می خواهم که توضیح دهید به چه حقی کتابی را که چاپ اول آن 1374 است و مترجم بزرگوار آن در قید حیات است به صورت غیرقانونی اسکن کرده اید و ان را اپلود کرده اید ؟
کتابی که در اینجا به صورت غیر قانونی اپلود شده از جمله کتب ارزشمند در زمینه شناخت فلسفه یاسپرس است که از زبان خودش روایت شده و از نظر نوشتاری فلسفی بسیار روان است . جناب فولادوند هم مثل همیشه ترجمه ای قابل تحسین را ارائه داده اند . این کتاب توسط نشر هرمس و با قیمت 6000 تومان عرضه شده است .
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک