با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

مترجم:
.
دکتر دایر در این کتاب سعی دارد تا دیدگاه خود را به خواننده منتقل کند که ما به جسم مادی و فانی خود محدود نیستیم، بلکه روحی نامحدود داریم و موجودی معنوی و ازلی هستیم که همیشه با پروردگار خود در ارتباطیم.
او به خواننده‌ی خود می‌آموزد که به جای قربانی بودن باید شاهد حوادثی باشیم که در پیرامون ما اتفاق می‌افتد. او سعی دارد که توجه خواننده را به این واقعیت جلب کند که وقتی کسی به مشکل خود نیاندیشد، بلکه خود را به نیروی معنویت بسپارد، آن مشکل از طریق نیروهای معنوی حل می‌شود. دکتر دایر کتاب خود را در دو بخش تنظیم کرده است. بخش اول آن دارای شش فصل است که در آن به ذکر جزییات اصول بنیادین می‌پردازد. اصول بر این مبتنی است که راه‌حل‌های معنوی برای هر مشکل و یا همه ی مشکلات، همیشه آماده و در دسترس است، فقط بایستی انرژی‌های خود را از هر نوع آلودگی پاک و مبرا کنیم.
دومین بخش کتاب شامل فصل‌های هفتم تا سیزدهم است که سر فصل هر یک از آن‌ها را یکی از مشهورترین و قابل قبول ترین دعاهایی که در دسترس او بوده تشکیل داده است.
پیام اصلی کتاب عبارت است از اینکه هرگاه ارتعاشات متعالی معنویت را در کنار ارتعاشات ضعیف مشکلات قرار دهیم، همه‌ی مشکلات به یکباره ناپدید خواهند شد.
او تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا پیشنهادات ویژه‌ای را به خواننده منتقل کند که چگونه می‌توان انرژی‌های متعالی را در عمل و به شیوه‌ای سودمند به کار گرفت تا در نتیجه موفق به حل مشکلات خود شویم.
دکتر دایر می‌گوید همه چیز در جهان به صورت انرژی است و پیشنهاد می‌کند که ما مفهوم انرژی را به صورت حالتی از جنبش و حرکت در نظر بگیریم. بر اساس این مفهوم، انرژی عبارت است از میزان شتاب میدان انرژی انسان و می‌گوید که ما در درون خود دارای توانایی‌های کاملی به منظور افزایش ارتعاشات خود هستیم و می‌توانیم به شتاب میدان انرژی در زندگی روزمره‌ی خود بیافزاییم، چون با افزایش شتاب ارتعاش به سمتی هدایت می‌شویم که معنویت نام دارد. در این حالت از کلیه‌ی انسان‌هایی که درگیر مشکلات دنیای مادی خود هستند فاصله خواهیم گرفت. او در این کتاب نتیجه می‌گیرد که یافتن راه‌حل معنوی برای هر یک از مشکلات، مستلزم تغییر میدان انرژی است که راهکار نیل به آن را در کتاب ارایه کرده است.

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ن‍س‍ل‌ ن‍وان‍دی‍ش‌، ۱۳۸۳.

» کتابناکهای مرتبط:
هنر رویابینی معنوی
شاهین ها باز می گردند
دهمین مکاشفه: ادامه پیشگوئیهای آسمانی

نسخه ها
3.7 / 5
با 37 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۲/۰۶/۱۱


پاسخنگارش دیدگاه
yas20
Member
سلام

بنظر میرسه کتاب خوب و مفیدی باشه

متشکرم
نقل قول  
در حقیقت زمانی که شما دنیای معنویت را بطور صمیمانه و در خلوت خود درک کردید و شناختید؛خواهید دید که تمامی مشکلات فقط توهماتی هستند که توسط ذهن ما به وجود آمده اند،زیرا ما خود را از خالقمان جدا می دانیم.من این خالق را خدا می نامم،اما شما می توانید هرطور که میل دارید نامی برای او انتخاب کنید.


بسیار کتاب زیبای است،پیشنهاد میکنم قبل از اینکه لینکشو بردارن دوستان علاقمند به روانشناسی آن را دانلود کننمخصوصأ اینکه کتابهای این نویسنده بسیار پرفروش و پر مخاطب هستن.
از اینکه تعدادی از کاربران برای کتاب تنفر زدن واقعأ متعجبم و مطمئنم خیلی هاشون اصلأ نمیدونن این کتاب چی هست!کتابِ روانشناسی و علمی که دیگه تنفر ندارهالبته میدونم خیلیها به کلمۀ معنوی که تو اسمِ کتاب بکار برده شده،آلرژی دارن و هرجا ببیننش اعلام تنفر میکنن!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You