رسته‌ها
شادی در پوست گردو
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 51 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 51 رای
مترجم : حامد.ق (hahooo)
این کتابچه چکیده ی اندیشه ها و آموزه های اندرو متیوس میباشد. متیوس در این کتابچه تمام آنچه را که در کتاب های دیگرش به تفصیل شرح داده را، مختصر، کاربردی و خیلی جذاب بیان کرده است. ویژگی کتاب های متیوس این است که بر خلاف سایر کتاب های موفقیت که معمولا به مخاطب مطالبی بسیار بلندپروازانه و دور از واقعیت عرضه می کنند، زندگی را آنچنان که هست می نمایانند و معمولا نکاتی از زندگی را گوشزد می کنند که بیشتر ما به سادگی و بی خیالی از کنارشان عبور می کنیم. هر صفحه از این کتابچه درسی از درسهای زندگی است و می توانیم هر روز به یکی از این دروس بپردازیم.
متن اصلی کتاب هم در کنار ترجمه آمده تا برای دوستانی که مایل به مطالعه ی متن اصلی هستند مفید باشد و هم اینکه در صورت وجود اشکالاتی در ترجمه (که بعید هم نیست) تصحیح گردد.

انتشارات seashell صاحب حق نشر این کتاب می باشد . ترجمه این اثر اولین بار ٬ بصورت آزاد و کاملا رایگان در سایت کتابناک منتشر می شود و با توجه به اینکه این کتاب از سوی انتشارات seashell بصورت رایگان در اینترنت منتشر شده ٬ هرگونه بهره برداری مادی از این اثر اخلاقا غیر مجاز می باشد .
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
84
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
hahooo
hahooo
۱۳۹۲/۰۱/۰۴

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شادی در پوست گردو

تعداد دیدگاه‌ها:
17
عادت به شرایط بد!!!
آیا تا به حال به اجبار به دستشویی یا حمام عمومی رفته اید که بوی بد بدهد بطوری که حالت خفه شدن به شما دست بدهد؟دقت کرده اید که بعد از 5 دقیقه، دیگر به آن شدت بوی بد را احساس نمی کنید ؟! و اگر تصادفا یک ساعت آنجا گیر بیفتید ممکن است بگویید: انگار اصلا بوی بدی نمی آید.قانونی در این جا داریم که صادق است: ما به محیطمان عادت می کنیم.اگر با آدم های بدبخت نشست و برخواست کنید، کم کم به بدبختی عادت می کنید و فکر می کنید که این طبیعی است!اگر با آدم های غرغرو همنشین باشید عیب جو و غرغرو می شوید و آن را طبیعی می دانید.اگر دوست شما دروغ بگوید، در ابتدا از دستش ناراحت می شوید ولی در نهایت شما هم عادت می کنید به دیگران دروغ بگویید. و اگر مدت طولانی با چنین دوستانی باشید، به خودتان هم دروغ خواهید گفت.اگر با آدم های خوشحال و پر انگیزه دمخور شوید شما هم خوشحال و پرانگیزه می شوید و این امر برایتان کاملا طبیعی است.تصمیم بگیرید به مجموعه افراد مثبت ملحق شوید وگرنه افراد منفی شما را پایین می کشند و اصلا متوجه چنین اتفاقی هم نمی شوید.
نوشته: اندرو متیوس
nutshell به معنای کتاب های تلخیص شده است یا پوست گردو ؟
سیار بسیار از خواندنش لذت بردم...

خوشحالم که این کتاب باعث شادی شما شده امیدوارم برایتان سودمند بوده باشد
موفق باشید
بسیار بسیار از خواندنش لذت بردم خیلی قشنگ بود و به نکته های مهم و کاربردی اشاره میکرد :x آپلود کننده عزیز واقعا سپاسگزارم از شما:x
با تشکر از مترجم و اپلود کننده
ترجمه ی روان و دلچسبی داشت
مرسی از اپلود کننده .کتاب ارامش گوسفندی هم خالی از لطف نیست بخونیدش..شبیه این کتابه...بای:-*
زندگی بدین گونه پیش می رود که.....
سنگریزه هارا به عنوان هشدار به سمت ما پرتاب می کند.
وقتی ما سنگریزه ها را نا دیده می گیریم،
پاره اجری را به سوی ما پرتاب می کند.
آنگاه که پاره آجر را نادیده گرفتیم،
زیر یک تخته سنگ له می شویم
اگر صادق باشیم خواهیم دید که ما کجاها آن علایم هشدار را نادیده گرفته ایم.
وآنگاه جرات کرده ایم که بگویی:چرا من؟
کتابی با مطالب بسیار ارزشمند...
اندرو متیوس هنرمند کارتونیستی هست که پس از سالها کار در این زمینه به نوشتن رو میاره و در کتبش از آثار طراحی کارتونش هم بهره میبره (که در این کتاب هم دیده میشه). متیوس با اینکه دست توانمندی تو کشیدن کارتون داره ولی بیشتر به عنوان نویسنده شناخته شده...
...و در ضمن، این نویسنده روانشناس یا روانپزشک نیست.
PDF
شادی در پوست گردو
3 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک