رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
خون ناپاک
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 23 رای
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 23 رای
✔️ نویسنده این رمان "آرنالدر ایندریداسون" روزنامه نگار و نویسنده سرشناس ایسلندی است و این رمان از متن انگلیسی کتاب، ترجمه Bernard Scudder به فارسی برگردانده شده است. چاپ اول این اثر با عنوان "شهر نمونه های آزمایشگاهی" و چاپ های بعدی آن با عنوان "خون ناپاک" منتشر شده است.

آغاز داستان:
یادداشت با مداد و بر روی یک تکه کاغذ نوشته شده و روی جسد قرار داده شده بود. یادداشتی بود کوتاه و شامل پنج کلمه که برای "ارلندر" معنی و مفهومی نداشت. جسد متعلق به مردی تقریبا هفتاد ساله بود که در اتاق نشیمن و در کنار یک مبل کوچک روی زمین افتاده و پیراهن آبی و شلوار مخمل میل کبریتی حنایی رنگی به تن و کفش راحتی به پا داشت و موهای تقریبا خاکستری یکدست و کم پشت او به خونی که از یک زخم بزرگ در سرش بیرون می تراوید، آلوده شده بود. روی کف اتاق، نه چندان دور از جسد، یک زیر سیگاری سنگین بلوری با لبه های تیز، در کنار میز کوچکی که واژگون شده بود، دیده میشد که آن نیز آلوده به لکه های خون بود...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
mostafafarhoudi
mostafafarhoudi
۱۳۹۱/۰۹/۳۰

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی خون ناپاک

تعداد دیدگاه‌ها:
1
خوب بود تا حالا از یه نویسنده ایسلندی کتاب نخونده بودم
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک