رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
اصول ژورنالیسم در رادیوهای محلی
امتیاز دهید
5 / 4
با 2 رای
امتیاز دهید
5 / 4
با 2 رای
ویراستار: مراد مهدی نیا

خبرنگاری حرفه ای رقابتی و نیازمند مهارت ها و تخصص های خاص خود است و دقت عمل و یکپارچگی و انسجام در این شغل،یک ضرورت محسوب می گردد.
تلاش ها و زحمات خبرنگاران ،تنها در صورتی قابل ستایش است که در خلال آنها وقایع به درستی پیگیری گردد و نتایج و یافته ها با صداقت گزارش شود.به ویژه آنکه در خبرنگاری برای رادیو و تلویزیون ،باید به قداست و حرمت اطلاعات و حقایق توجه داشت . برخلاف روزنامه ها که مقررات و قوانیندولتی مانع از آن می شود که اخبار آنها رنگ و روی رادیویی و تلویزیونی به خود بگیرد.
مسئولان رادیویی ،دستورالعملی دارند .که در آن کلیه اخبار و رویدادهای جاری گنجانیده شده است.در این دستورالعمل ، لایحه قانونی رسانه ها(از جمله رادیو و تلویزیون)نیز به کار گرفته شده است.در لایحه قانونی رسانه ها ،ایستگاههای رادیویی موظفند صداقت و بی طرفی خود را به هنگام پخش اخبار و برنامه های مرتبط با آن نشان دهند.
کارکنان سرویس شبکه bbc نیز مکلفند از مفاد دفترچه راهنما که دربرگیرنده دستوراتی مشابه با همین لایحه است پیروی کنند.
این کتاب به روشنی شرح می دهد که چگونه می توان به صنعت رادیو و تلویزیون وارد شد و از چه طریق می توان مهارت های تخصصی مورد نیاز را فرا گرفت.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
mohammad abedi
mohammad abedi
1391/09/19

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی اصول ژورنالیسم در رادیوهای محلی

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
اصول ژورنالیسم در رادیوهای محلی
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک