Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

گفتگو در کاتدرال

گفتگو در کاتدرال

.
گفتگو در کاتدرال سومین رمان یوساست که در محیط شهر لیما شکل می گیرد .
داستان با دیدار دو تن از شخصیت های اصلی کتاب به نام های سانتیاگو زاوالا و آمبرسیو پرادو در کافه ای به نام کاتدرال شروع می شود و به نوعی تا پایان کتاب ادامه دارد . تعدادی داستان و گفت گو داریم که به صورت متناوب در قصه ظاهر می شوند و اصلا هم به ترتیب نمی باشند . به خصوص فصل اول که از نظر مکالمه شگفت انگیزه . تماما با مکالمه پیش می ره و مثلا توی یک صفحه شما در عین حال دارید 4 تا مکالمه را پیگیری می کنید درون هم . یعنی خیلی تمرکز می خواد چون مثلا خط دوم حتما جواب خط اول نیست و صفحه دوم حتما بعد از صفحه اول اتفاق نیفتاده .

حق تکثیر:
ت‍ه‍ران‌: ل‍وح‌ ف‍ک‍ر‏‫، چاپ دوم : زمستان ۱۳۸۷

» کتابناکهای مرتبط:
خرده جنایتهای زناشوهری
مرگ در آند
نور جهان

نسخه ها
4.8 / 5
با 39 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۲/۰۶/۲۳


پاسخنگارش دیدگاه
قزوینی
Member
درسته که بیانیه هیت نوبل استاد رو برای تصاویر شفاف از حکومت ها مستحق جایزه نوبل دانسته ولی استاد برای این اثر برنده این جایزه نشده و هیت نوبل برای مجموعه آثار استاد و بخصوص سوربز این جایزه رو مستحق ایشون دونستند
نقل قول  
bahmanabdi
Member
« گفتگو در کاتدرال» ، شرح استادانه وضعیت کشور پرو در زمان ژنرال مانوئل اودریا(۱۹۴۸-۱۹۵۶)، واقعیت امریکای لاتین سالهای ۱۹۵۰ و پیچیدگی های وضعیت بشری. اثری که دلایل هیئت داوران نوبل برای اعطای جایزه به وی را بخوبی منعکس می سازد:« برای ترسیم وسیع و همه جانبه ساختارهای قدرت و تصاویر شفاف از مقاومت و طغیان و شکست فرد».

نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You