Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

استخوانهای دوست داشتنی

استخوانهای دوست داشتنی

نویسنده:
.
استخوان‌های دوست‌داشتنی نام دومین رمان آلیس سبالد نویسنده آمریکایی در سال ۲۰۰۲ است . این رمان به شدت مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت و به بیش از ۳۰ زبان از جمله زبان فارسی ترجمه شد . در سال ۲۰۰۹ پیتر جکسون فیلمی به همین نام را بر پایه این رمان کارگردانی کرد . این رمان در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه انجمن کتابفروشان آمریکا شد . این کتاب از سال ۲۰۰۳ تاکنون به تعداد چهار میلیون نسخه فروش کرده است

قهرمان داستان دختری ۱۴ ساله به‌نام سوزی است که پس از آنکه به دست شخصی به نام جرج هاروی مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل می‌رسد ، با زبانی کودکانه و جذاب رویدادهای پس از مرگش را روایت می‌کند . لحن کودکانه سوزی در طی گذشت سال‌ها همچنان حفظ می‌شود و این روح به روایت ماجراهایی را که در طول ده سال پیرامون والدین ، دوستان ، پلیس و حتی قاتلش رخ می‌دهد می‌پردازد . راوی همچنین توصیفی ساده و صمیمی از بهشتی که در آن مستقر شده است ارائه می‌دهد .

حق تکثیر:
ت‍ه‍ران‌: ال‍ب‍رز‏‫، ۱۳۸۲

» کتابناکهای مرتبط:
خرده جنایتهای زناشوهری
نور جهان
ع‍م‍ل‍ی‍ات‌ پ‍رش‌ ب‍ل‍ن‍د: پ‍ن‍ج‌ س‍اع‍ت‌ از اص‍ف‍ه‍ان‌

نسخه ها
4.3 / 5
با 27 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۲/۰۶/۱۷


پاسخنگارش دیدگاه
melisa95
Member
کتاب خیلی جالبیه. ایده ی جالبیه که از دیدگاه مقتول داستان رو تعریف کنه!خوشم اومد
نقل قول  
shforootan
Member
کتاب خوبیه.فقط یه ذره دیگه حوصله آدمو سر میبره.من فکر میکردم این دختره وقتی بر میگرده میره پیش پدرش که این همه دخترشو دوست داشت ولی دختره تازه یاد ......میکنه.واقعا که.خیلی تو ذوقم خورد
نقل قول  
suzana
Member
معمای قتلی که حل نشده می ماند و به فراموشی سپرده می شود تا روایت زیبای مقتول از زندگی اطرافیانش بعد از او خواننده را اسیر کند. بخشی از کتاب که راجع به احضار روح سوزی و حلول آن در جسم روت همکلاسی سابقش بود و همینطور پایان داستان فاقد جذابیت آغازین کتاب بود.
نقل قول  
مرمری
Member
بسیارکتاب شوک کننده ایه نتونستم تمومش کنم
نقل قول  
بسیار کتاب زیبا و شوک دهنده ای است،فیلمی هم بر اساس اون ساخته شده که دیدنش خالی از لطف نیست

قهرمان داستان دختری ۱۴ ساله به‌نام سوزی است که پس از آنکه به دست شخصی به نام جرج هاروی مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل می‌رسد، با زبانی کودکانه و جذاب رویدادهای پس از مرگش را روایت می‌کند. لحن کودکانه سوزی در طی گذشت سال‌ها همچنان حفظ می‌شود و این روح به روایت ماجراهایی را که در طول ده سال پیرامون والدین، دوستان، پلیس و حتی قاتلش رخ می‌دهد می‌پردازد. راوی همچنین توصیفی ساده و صمیمی از بهشتی که در آن مستقر شده است ارائه می‌دهد.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You