رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
شمال و جنوب (جلد 1)
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 18 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 18 رای
✔️ در مورد کتاب:
سه‌گانه‌ عظیم شما و جنوب (شمال و جنوب، عشق و جنگ، بهشت و جهنم) شاهکار جان جیکس نویسنده معاصر ایالات متحده در زمینه جنگ داخلی آمریکا است. داستان دو پاره شدن یک ملت، جنگ داخلی، دوستی‌های گسسته، عشق‌های گمشده، رؤیاهای بر باد رفته و دوزخی که حاصل جنگ داخلی در قاره نو بود. جیکس در این سه‌گانه با شرح زندگی، دوستی و دشمنی دو خانواده بزرگ متعلق به دو جبهه شما و جنوب، داستان جنگ لغو برده‌داری و شکل‌گیری آمریکای جدید را در قالب یک رمان بزرگ تاریخی حکایت کرده است.
«نیویورک تایمز» در بخش «مرور کتاب» خود آن را چنین توصیف کرده است:
«در تاریخ کتاب ایالات متحده،تا کنون هیچ کتابی موفقیت داستان شما و جنوب جان جیکس را کسب نکرده است.»
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
1391/11/15

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شمال و جنوب (جلد 1)

تعداد دیدگاه‌ها:
12
بنده این کتاب رو کامل خوندم حدود ۲۳ سال پیش،۷جلد بود..حدود ۴۰۰۰ صفحه بود.کتاب بسیار جذابیه ،و اطلاعات خوبی در مورد دو فرهنگ غالب شمال و جنوب و علل جنگ آنها میده، مطمئن باشید که اگه کتابو دست بگیرین تا تموم نشه زمین نمیذارین.:-)
بر اساس این داستان سریالی هم در اواخر دهه 80 ساخته شد . کسی از رفقا لینکی یا آدرسی از سریالش نداره ؟
این کتاب 7 جلده که من فقط تونستم 6 جلد آنرا از جمعه بازار کتاب مشهد تهیه کردم
[quote='sagaro']رهشاد عزیزم ممنی ازلطفت _واقعا خوشحال شدم چون این کتابو خیلی دوست دارم وتک جلد تک جلد خریده ام_ اطلاع نداشتم که 6و7 هم داره_ اما درمورد خاطرات علم ،بنده زیرکتاب سوال کردم وجناب خرتوخرباسعه صدرتوضیحات کافی ومستدل وقانع کننده ای دادند،درآن مورد حق با ایشان است[/quote]
بله با خوندن اون توضیحات بنده دو دستمو به حالت تسلیم بالا میبرم و عذرخواهی میکنم از دوست عزیزمون البته همونطور که قبلا گفتم بنده روی سخنم با مدیریت بود که گاهی ناخواسته گزینشی عمل میکنن(راجع به کتاب سیمون دوبوار هم این اتفاق افتاد و خر تو خر عزیز قبلا اپلود کردن ولی به نام بنده منتشر شد)
جان جیکس نویسنده خوبیست ولی نه لزوما برجسته. آثار وی بسیار سرگرم کننده هستند و خواننده را به دنبال خود میکشانند ولیکن به نظر میرسد آثارش بیشتر در مایه های پاورقی مجلات باشد و باب طبع خواننده آسان پسند آمریکایی. این اثر هفت جلدی را با شکست ناپذیر از هوارد فاست مقایسه کنید تا تفاوتها را بیشتر دریابید. آثار جیکس به مانند فیلمهای اکشن هالیوودیست و اثری در ردیف پرنده خارزار و بالطبع جذاب و خواننده پسند. پون برای خواندن این آثار نیازی به فکر کردن و تعمق نیست. به نظر میرسد که آسمان ادبیات آمرریکا پس از سالینجر درخشندگی سابقش را ندارد و جز تک ستاره ها کهکشان خالیست. ولیکن بارگذاری این کتاب تشکر خاص خود را میطلبد.
رهشاد عزیزم ممنی ازلطفت _واقعا خوشحال شدم چون این کتابو خیلی دوست دارم وتک جلد تک جلد خریده ام_ اطلاع نداشتم که 6و7 هم داره_ اما درمورد خاطرات علم ،بنده زیرکتاب سوال کردم وجناب خرتوخرباسعه صدرتوضیحات کافی ومستدل وقانع کننده ای دادند،درآن مورد حق با ایشان است
با سلام به دوستان عزیز مخصوصا برادر عزیزم جناب ساگارو
باید عرض کنم که این کتاب رو من هر 7 جلدش رو قبلا در سایت اپلود کردم که به نام دوست عزیز دیگری منتشر شد قبلا هم همین کار رو با کتاب یادداشت های علم انجام دادن دوستان. البته بنده خصومتی با جناب خر تو خر عزیز ندارم روی صحبت من با مدیریت هست البته اگر این نظر رو حذف نکنن
جلد 5
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=bd8cd71eedbe56e11e84208d8a4ab4e9
جلد 6
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=4e4c4f89b3f430617b2259a783926fe0
جلد 7
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=5330c3bc7e9c7d65f2f2fdb61e37d2b4
بنده ازجلدهای 6و7 بی اطلاعم وبسیارهم درنت این کتاب راجستجو کردم_سایردوستان اگراطلاع دارند یا لینکی سراغ دارند لطف کنند
ضمن تشکرفراوان ازجناب خرتوخرباید عرض کنم که بنده این کتاب را دارم و به علت ذیق وقت و فقدان اسکنرجارویی امکان انتشارش را درسایت نداشتم و تقریبا مطمئنم که تاقبل ازاین درنت موجودنبود_اصل کتاب 5جلد است که توسط نشرنی منتشرشده _بسیارکتاب نکته پردازیست که به دقت شیوع اختلاف درجامعه وانتشارآن تاسطوح خانواده ها ودوستان را بیان میکند وبه نظرمن تظابق دارد با اوضاع فعلی ما _ضمن تشکرمجدد ازجناب خرتوخرعزیزخواندن این کتاب رابه دوستان توصیه میکنم و نقل جملاتی ازکتاب ازمیان یادداشت هایم: نباید حقیقت راقلب کردوعدالتخواهی رابه دعوتی پلید وحتا وحشت انگیزبدک کرد،دعوتی به یک جنگ مقدس سبعانه وخونریزی مفرط ___بجای موعظه نفرت بایدعقل سلیم را اشاعه داد__آیا آنقدرانگیزه خیردرملت ونوع بشروجود داردکه برتعصبات شدیدوکینه هاغلبه کند__اگرقراراست همه مابمانیم عشق بایدنفرتهای غیرانسانی راشکست دهد___ودسته ای که درجهان خصومتهای روبه رشدبه اعلام استقلال تمایل دارند !
خواندن این کتاب رابه تمام تجزیه طلبان و پان ها توصیه میکنم شاید که ازسرنوشت متمدن ترین ملت امروزه عبرت گیرند وازآتش افروزی اجنبی پسند دست بردارند _یا حق
[quote='bmwbmwbmw2']
این کتاب 7 جلد است با3832 صفحه
نه 4 جلد؟؟؟؟؟؟؟
من این کتاب را در سایت دیگه با این مشخصات دیدم
اما شاید این کتاب به صورت 4 جلدی باشد
اگر کسی اطلاعات بیشتری دارد؛نظر بدهد[/quote]
درست میگین دوست عزیز!
این کتاب7جلده،جلد یکش از همه بهتره،البته بنده فقط سه یا چهار جلدش رو خیلی سال پیش خوندم.بسیار بامحتوا و زیباست!:x8-)
شمال و جنوب (جلد 1)
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک