رسته‌ها
سفر به دیگر سو
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 565 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 565 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
سفر به دیگر سو یا سفر به ایختلان سومین کتاب کارلوس آراندا کاستاندا در حکم پایان نامه مقطع دکتری مردم شناسی او به شمار می رود.پیش از آن در 1973 ، این جوان جستجوگر در پی جستجو برای تاثیر داروهای گیاهی در نظام درمان سنتی سرخپوستان به سونورای مرکزی می رود و حاصل ملاقات او با «دون خوان ماتوس»سرخپوست پیر و مرموز ، نگارش کتابی است که «آموزه های دون خوان» نام دارد.
مجموعه کتاب های کاستاندا در تلاش برای ترسیم سامانه معنایی خاصی است که ناوالیسم نامیده می شود.به رغم تمامی ظرافت های شرقی نهفته در این انگاره ، توجه به ریشه های اصیل زادبوم و آئین خویش ، ضروری می نماید.

عنوان کتاب بیانگر حقیقتی غول آسا مربوط به ناوال دون خنارو فلورس از دوستان و همکاران دون خوان ماتوس می‌باشد. ایختلان شهرِ محل زندگی دون خنارو (گنارو) می‌باشد؛ و دون خنارو پس از کشمکش با همزاد (موج انرژی) و قصدِ جدیدِ ناشی از این رویارویی، که او را مجبور به ادراک دنیایی دیگر یا زاویه ای دیگر از ایختلان کرده، و هر دو حالت با ایختلان متفاوت است؛ اگر خنارو، موفق به؛ بدست آوردن همان انسجام و موضع قبلی پیوندگاهِ پیش از کشتی گرفتن با همزاد بشود دوباره ایختلان را خواهد دید؛ و البته انجام این کار نشانه عدم آگاهی می باشد. خنارو بعد از کشتی گرفتنِ با همزاد، در مسیر بازگشت به خانه،(ایختلان) فقط با مسافرانی موهوم برخورد می‌کند. یک مردِ دانش (ساحر) ، موجودی تغییر یافته یا انسانی نزدیکتر به وضعیت واقعی وجود خود به لحاظ آگاهی هست و به همین دلیل هرگز نمی‌تواند دوباره به سبک زندگی قدیمی اش برگردد، در مورد خنارو دیگر "خانه اش" را که همان "Ixtlan" هست پیدا نخواهد کرد...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
192
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
salar22
salar22
۱۳۸۸/۰۶/۱۲

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سفر به دیگر سو

تعداد دیدگاه‌ها:
33
[quote='drmaral']لطفا بگین چطوری کتاب رو تهیه کنم؟[/quote]
کاربر گرامی ! از گزینه پیش نمایش می تونین برای دریافت اطلاعات جهت خرید الکترونیکی کتاب استفاده کنید.
من به هر بیننده این نظر توسیه خواندن این مجموعه را دارم.چنان دنیا برای شما فرو خواهد ریخت که تصور دنیای واقعی مضحک خواهد نمود.و به دست آوردن دنیا پیش پا افتاده و بی اهمیت و نیز ساده و لذت بخش خواهد شد و از دست رفتن انرژی حیات که ما با جدی گرفتن دنیا همه را هدر میدهیم همانند پلی مارا به ناشناخته خواهد برد و گستره دانشمان فراتر از زندگی روزمره خواهد رفت آنچنان که من از گفتنش عاجزم.

سلام به همگی
این فایلهای djvu را از طریق نرم افزارdjvureaderکه همراه فایل هاتون دانلود میشه از ایکونه file میتونید بازشون کنید
سلام دوستان کتاب هنر رویا بینی کارلوس کاستاندا دوباره تجدید چاپ شد ( چاپ 91 - نشر فردوس )
نسخه گوشیش خرابه من ریختم تو گوشیم چینی نوشته حالا من نمیدونم چینی بود ژاپنی بود...........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid::stupid:;-)
مالکیت این کتاب به نشر میترا واگذار شده لطفا'تماس بگیرید , بی صبرانه منتظریم , ممنون
سلام لطفا توی صفحه نخست بفرمایید که کتاباتون تاکی غیر قابل دانلود هست؟
سلام این کتاب را چرا نمی شود دانلود کرد؟
در جواب انجیل : خر چه داند قیمت نقل و نبات
PDF
سفر به دیگر سو
1 مگابایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.