رسته‌ها
عشق و خیانت
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 107 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 107 رای
ب‍ا م‍ق‍دم‍ه‌ و م‍ع‍رف‍ی‌: س‍ع‍ی‍د ن‍ف‍ی‍س‍ی‌

✔️ نام اصلی کتاب سولتانتا (Sultanetta) است.

در این داستان هیجان انگیز شاهد عشقی کور هستیم که به خیانت و ویرانی می انجامد. املت برای رسیدن به معشوقه اش از خون، پلی می سازد که فروریختنی است. این نکته که قلب های سنگی نمی توانند عشق را درک کنند قابل تأمّل است. عشق، انسان را کور می کند و عقل را می کشد چنان که در این داستان، املت محبت های صمیمی ترین دوستش را نادیده می انگارد و وی را ناجوانمردانه می کشد. شاید بتوان برداشت کرد که سولتانتا یا سلطنت، نماد عشق است و ورکوسکی نماد عقل و داستان، رودررویی این دو.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
اسپارتاکوس
آپلود شده توسط: اسپارتاکوس
۱۳۹۰/۰۶/۳۰
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
199
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی عشق و خیانت

تعداد دیدگاه‌ها:
14
کتاب را مطالعه نمودم.در اصل اسم کتاب سلطنت بوده که نام دخنر احمد خان است و املت به خاطر عشق وی مبادرت به قتل افسر روس می نماید.
کتاب خوبی بود اما من هنوز نمی تونم درک کنم که املت که این قدر به دوستیش پایبند بود انقدر سریع دست به کشتن دوستش بزنه حتی اگه فکرم کرد بهش خیانت کرده بازم نمی تونم درک کنم که این قدر راحت و سریع اون کارا رو کرد من که آخرای کتابو کلا بهت زده بودم!
در این داستان هیجان انگیز شاهد عشقی کور هستیم که به خیانت و ویرانی می انجامد. املت برای رسیدن به معشوقه اش از خون، پلی می سازد که فروریختنی است. این نکته که قلب های سنگی نمی توانند عشق را درک کنند قابل تأمّل است. عشق ،انسان را کور می کند و عقل را می کشد چنان که در این داستان، املت محبت های صمیمی ترین دوستش را نادیده می انگارد و وی را ناجوان مردانه می کشد . شاید بتوان برداشت کرد که سولتانتا یا سلطنت ، نماد عشق است و ورکوسکی نماد عقل و داستان، رودررویی این دو.
اکثرا کتابهای الکساندر دوما رو خوندم.بعضی وقتا در حین خوندن بی اراده بلند میگم:باریک اله..
در مورد این کتاب جذاب بود - از خوندنش لذات بردم و متاثر شدم - از اسپاتاکوس هم تشکر ویژه دارم .
سلام ... با عرض خسته نباشید و تشکر از سایت خوبی که دارید ... اگر ممکن است کتاب های ((غرش طوفان)) و ((قبل از طوفان)) و ((بعد از طوفان)) الکساندر دوما با ترجمه مرحوم ذبیح اله منصوری رو هم برای دانلود قرار بدهید ... خیلی این کتابها زیبا و قشنگ هستند و جزو شاهکارهای ادبیات جهان میباشند و حیف است که بعد از کتاب ژوزف بالسامو که برای دانلود گذاشته اید، این کتابها در دسترس همگان قرار نگیرد ... باز هم از سایت خوبتان تشکر میکنم ...
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.