Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

میدان ایتالیا

میدان ایتالیا در واقع تاریخ یک صد و اندی ساله ایتالیا منتهی به دهه های 60 و 70 قرن بیستم است. این داستان سه نسل پیاپی از یک خانواده را در بر می گیرد وعنوان 3 فصل آن ، زمان های اول، دوم و سوم است.

میدان ایتالیا رمانی است کم حجم که با وجود گستره زمانی قابل ملاحظه و حوادث متعدد ، در تیپ سازی و شخصیت پردازی بسیار موفق است. شخصیت های اصلی این داستان عبارت اند از:

1. پلی نیو از نسل اول که در جنگهای داخلی ایتالیا از نیرو های گاریبالدی است. او در نبرد یک پای خود را از دست می دهد. از همرزمان خود می خواهد تا او و پای بریده اش را به پای دیوار واتیکان ببرند : « آن وقت پای خود را از زیر پتو بیرون آورد و آن را مثل قلوه سنگی به ضرب به داخل واتیکان پرتاب کرد. بعد از آنها خواست که او رابه دکانی ببرند و آنجا کارت پستالی خرید که تصویر کلیسای سن پی ترو روی آن بود . پشت آن نوشت: « یک تیپای محکم به کو... پاپ پی نهم زدم. با سلام، قربانت: پلی نیو.» »

2. گاریبالدو فرزند پلی نیو(فرزند سوم). او برای فرار از خدمت سربازی انگشت پای خود را با شلیک گلوله قطع می کند، قاتل پدر را با تیر می زند، سالها دوری از وطن را تحمل می کند، و سپس در شورشی که به تحریک کشیش ده برای تصاحب انبار غله ارباب می شود، شرکت می کند و ...


حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: چ‍ش‍م‍ه‌، چاپ سوم: ۱۳۸۷.

» کتابناکهای مرتبط:
Dombey and Son
قدر یک لبخند
White Jacket

آگهی
نسخه ها
4 / 5
با 27 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۰/۰۴/۱۶


پاسخنگارش دیدگاه
simin
Publisher
نقل قول از sam sam sam:
چطور میشه این کتابو دانلود کرد؟


با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد.نقل قول  
sam sam sam
Member
چطور میشه این کتابو دانلود کرد؟
نقل قول  
dayos
Member
چرا کتابها دانلود نمیشه
نقل قول  
alireza501
Member
مزسی از کتاب
نقل قول  
کتاب خوبیه اقا دستتون درد نکنه
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You