Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

زمین سوخته

زمین سوخته

نویسنده:


حق تکثیر :
ت‍ه‍ران‌: نشر م‍ع‍ی‍ن‌، چ‍اپ‌ ش‍ش‍م‌: ۱۳۸۲

» کتابناکهای مرتبط:
مجموعه مقاله های صمد بهرنگی
هیچ
رویای صادقه مشهدی عیسا

نسخه ها
4.4 / 5
با 89 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 17
۱۳۹۰/۰۴/۱۶


پاسخنگارش دیدگاه
jalil73
Member
شاهکاری دیگر از استاد احمد اعطا ..... حوادث درج شده کاملا واقعی .. درحین خواندن کتاب بسیاری از اتفاقات ان روزها برایم زنده شد .......... منزل محل سکونت استاد در اهواز خ کافی نبش سعدی
نقل قول  
سلام . آثاراحمدمحمودیکی ازیکی زیباترودلنشین تره.واقعاًبایدبه داشتن این چنین نویسنده های بااحساس وبزرگ، درتاریخ ادبیات کشورمون به خودمون ببالیم. من که وقتی این کتابارومی خونم بالحظه لحظه ی اونا زندگی می کنم.
نقل قول  
pakdin
Member
برای منی که جنگ رو به چشم ندیدم،به دست آوردنه این همه اطلاعات دقیق و جزئیات ریز منطقه ی جنگی واقعن لذت بخشه..این که نویسنده جنگ رو همونجور که هست به تصویر میکشه_فرار و مقاومت،بی باکی و ترس،هرج و مرج،دزدی،شور راندن متجاوز از خاک وطن و.._واقعن جای تقدیر داره..با این که جنگ رو دیده و برادرش رو تو جنگ از دست داده ولی با اینحال اسیر شعار زدگی نمیشه و با بیانی شیوا قصه اش رو جلو میبره واقعن شگفت زدم میکنه..روحت شاد
نقل قول  
reza76
Member
بتصویر کشیدن و روی کاغذ آوردن لحظه به لحظه های شروع جنگ و دوران آن را میباید اونجا حضور داشت تا به کمال رسید .. و اینکار شایسته استادی احمد محمود بود و بس ....تمام صحنه هایی رو که من به عینه در دوران جنگ شاهد آن بودم ایشان بسیار زیبا و با نکته های دقیق بروی کاغذ آوردند ...سپاس
نقل قول  
setareh77
Member
با سلام ودرود بر شما و همه ی کسانی که اثار اقای محمود را خوانده و می خوانند باور بفرمایید هیچ نویسنده ای را ندیده ام که به اندازه این عزیز گرامی بی توقع وبی تکلف باشد.بی ادعا و صبور و وارسته که هرگز کرنش نکرد در هیچ دوره ای.سر بلند رفت.
نقل قول  
احمد محمود بزرگترین رمان نویس ایرانه! تو ایران نویسنده داستان کوتاه زیاده ولی واقعأ رمان نویس بزرگ کمه! بزرگ بودن کار محمود اینجا معلوم میشه!
نقل قول  
btl20000
Member
سلام
به نظر من چاپ این کتاب دچار سانسور شده.هرکی کتاب چاپ سال 62 رو داره و توسط این انتشارات نیست تطبیق بده و اعلام کنه
نقل قول  
S I S I
Member
بهترین کتاب در مورد جنگ.خوندن اونو به همه توصیه میکنم.من که خیلی خوندمش.
نقل قول  
به نظرم کتاب بسیار زیبا با قلمی بسیار روان که فضای زمان جنگ را به زیبایی به تصویر کشیده که آدم آن فضا را به راحتی لمس می کند.
ممنون از انتخابتون
نقل قول  
به نظرم کتاب بسیار زیبا با قلمی بسیار روان که فضای زمان جنگ را به زیبایی به تصویر کشیده که آدم آن فضا را به راحتی لمس می کند.
ممنون از انتخابتون
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You