شکست ناپذیر

✔️ شکست ناپذیر اولین داستان از مجموعه داستانهای مردان بی زن نوشته ارنست همینگوی می باشد که در سال 1927 برای اولین بار منتشر شد. شکست‌ناپذیر داستان زندگی یک گاوباز به نام مانوئل گارسیا است که اخیرا از بیمارستان مرخص شده و به دنبال کار می‌گردد. او با این‌ که پیر و از کار افتاده است باز هم دست از تلاش بر نمی‌دارد و باور ندارد که باید شغلی جز گاوبازی را برای خود برگزیند.

بخشی از متن کتاب:
امانوئل نگران بود. راه حلی نبود جز آنکه حمله کند. محکم جلوی گاو موضع گرفت شنل را رد کرد و شمشیر را بالا برده و در حین این عمل بدنش را به سمت چپ کشید تا با شاخ گاو برخورد نکند. گاو گذشت و شمشیر به هوا پرتاب شده در زیر نور چراغ ها برقی زد و با قبضه خون آلودش به زمین افتاد. مانوئل به سوی شمیر دوید خم شد و آن را با زانوانش صاف کرد و به سمت گاو که حالا ثابت ایستاده بود دوید. در حسن دویدن از جلوی هرناندز که با شنلش ایستاده بود گذشت…


حق تکثیر :
ت‍ه‍ران‌: نشر درن‍ا، چ‍اپ‌ س‍وم‌: ۱۳۷۰

» کتابناکهای مرتبط:
ستون پنجم
رودخانه بزرگ
بیست داستان برگزیده

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 193
کلمات کلیدی
4.2 / 5
با 54 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 3
۱۳۹۰/۰۱/۰۶


پاسخنگارش دیدگاه
سایتتون خیلی خوبه، ولی ای کاش می شد همه ی کتاب هایی که اسکن می کنید رو دانلود کرد. خیلی از کتاب های برتری که اسکن کردید قابل دانلود نیست. مثلا وداع با اسلحه همینگوی قابلیت دانلود ندارد.
نقل قول  
pockethead
Member
البته اکثر داستان های این کتاب برگردان مجموعه داستان Men Without Women ارنست همینگویه! اسم کتاب رو هم از یکی از داستان های این مجموعه به نام Undefeated برداشتن که شکست ناخورده بیشتر معنا میده تا شکست ناپذیر.
نقل قول  
baran1616
Member
in generally it is one of the best
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You