رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی

توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 186 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 186 رای
کتاب توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی اثر مسعود پورهادی، یک اثر پژوهشی کامل است که دستور زبان گیلکی را به طور کامل توضیح داده است. زبان میراث ماندگار هر کشوری است. ایران به دلیل وسعت و بزرگی خود و به دلیل اینکه همیشه محل زندگی اقوام زیادی بوده است، یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های دنیا را دارا است و آن تعدد زبان‌های محلی مختلف اقوام است. اما امروزه به دلایل مختلف، این زبان‌ها کمرنگ می‌شوند و جای خود را از دست می‌دهند. بنابراین بسیار مهم است که پژوهشگران مختلف با پرداختن به آن از نابودی‌اش جلوگیری به عمل بیاورند. کتاب توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی یک اثر کامل و عالی در این زمینه است که به نوعی به یکی از مهم‌ترین بخش‌های دستور زبان پرداخته است.
کتاب توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی، به موضوع ساختمان مصدر و فعل در زبـان گیلکـی، کـه یکـی از مهمترین مقوله‌های دستوری در زبان‌های ایرانی است، مـی‌پـردازد . مسعود پورهادی مباحثی مانند ریشه، ماده، انواع ماده‌های مضـارع، ماضـی، جعلـی، واداری، ونـدهای فعل و مصدر، اعم از تصریفی، اشتقاقی، صـفت مفعـولی، مـاده ماضـی سـاز، نمـود، وجه، جهت و زمان فعل را بررسی کرده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
1388/04/20

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی

تعداد دیدگاه‌ها:
11
وجود كتابهاي اساتيد برگزيده حقوق ايران چون دكتر كاتوزيان در سايت ها معمولا كم است از اين كه شما امكان دسترسي به چنين كتابهايي را در اختيار ما قرا مي دهيد واقعا متشكرم.
باسلام دکتر کاتوزیان یکی از بهترین و برجسته ترین نویسندگان حقوقی ایران است مشارالیه کتب و مقالات بیشماری را نگاشته است که تک تک این آثار بسی گرانبها و گرانسنگ می باشد خدایش حفظ کناد.
عالی بود. امیدوارم كتاب هايي از اين دست در زمینه حقوق تو سایت خوبتون ببینم.ممنون
كتاب هايي از اين دست در رشته ي حقوق ( منظورم كتاب هاي تحليله) افق روشن آينده ي حقوق ماست ولي نه خيلي روشن. چيزي شبيه به يه شب مهتابي.
شهاب جان اين شتريه كه در خونه همه ميخوابه! بخوان از حالا آماده باشي
توصیف ساختمان فعل و مصدر در زبان گیلکی
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک