رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

فرهنگ زنان پژوهشگر در علوم انسانی

فرهنگ زنان پژوهشگر در علوم انسانی
امتیاز دهید
5 / 4
با 2 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4
با 2 رای
در مجموعه حاضر، شرح حال و مدارج علمی و سوابق تحصیلی و پژوهشی زنان پژوهشگر ایرانی در دوره معاصر به طبع رسیده است. این مجموعه براساس الفبای نام خانوادگی اشخاص تنظیم شده و در آن، تنها اسامی پژوهشگران علوم انسانی گردآمده است.
اطلاعات اولیه با استفاده از تحقیقات کتابخانه ای جمع آوری شده و با مراجعه به مراکز پژوهشی و دانشگاهی، فهرست اسامی تکمیل شده و سامان یافته است. سپس با استفاده از تحقیقات میدانی در چارچوب ارائه پرسشنامه به افراد زندگینامه ها جمع آوری شده و در مورد کسانی که به هیچ روی دستیابی به آنها ممکن نبود به اطلاعات کتابخانه ای اکتفا شده است. برخی از خانمهای پژوهشگر هر یک به دلایلی مایل به ارائه یا بعضاً چاپ زندگی نامه تخصصی خود به طور کامل نبودند که به خاطر احترام به نظرات این عزیزان به همان اطلاعاتی که خود مایل به درج آن در مجموعه بودند بسنده شده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
نوشین صولت
نوشین صولت
1402/11/07

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی فرهنگ زنان پژوهشگر در علوم انسانی

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
فرهنگ زنان پژوهشگر در علوم انسانی
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک