رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان C++

آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان C++
امتیاز دهید
5 / 5
با 1 رای
امتیاز دهید
5 / 5
با 1 رای
کتاب فوق که با نام آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس شناخته می شود با توجه به نامی که دارد برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر و آی تی بسیار آشناست. این کتاب در حقیقت مختص درسی با همین نام می باشد اما به دلیل کامل بودن، برای سایر افرادی که قصد یادگیری برنامه نویسی به خصوص برنامه نویسی به زبان C++ را دارند می تواند یکی از بهترین منابع باشد. از آنجایی که در اکثر دانشگاه های ایران برای تدریس دروس مرتبط با برنامه نویسی از زبان سی پلاس پلاس بهره می برند، به همین نویسندگان این کتاب هم این زبان را برای راحتی دانشجویان انتخاب کرده اند.
++C یک برنامه همه منظوره و عمومی است که هم اکنون در سطح وسیعی از علم کامپیوتر استفاده می شود و مفاهیم شی گرایی وراثت و چندریختی را بیان می کند. تمام نرم افزارهایی که به صورت روزمره در ویندوز با آن ها کار می کنیم توسط زبان مادر سی و سی پلاس پلاس نوشته شده اند و در صنعت خودروسازی، فضایی، معماری، بانکی، کنسول بازی و ... کاربرد دارند. هدف این فرادرس آموزشC++ ‎ در دو بخش معرفی دستورات و ساختمان داده و بیان مفاهیم شی گرایی است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
Choobinima
Choobinima
1401/08/23

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان C++

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان C++
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک