رسته‌ها
اصلاح نژاد
امتیاز دهید
5 / 5
با 1 رای
امتیاز دهید
5 / 5
با 1 رای
شاید نیاز می‌بود این تحقیقات خیلی زودتر آغاز می‌شد و به سرانجام می‌رسید، شاید قبل‌ازآن‌که ویروس‌های انسان‌سازی! مانند: کرونا، ابولا و ایدز جان میلیون‌ها نفر در زمین را بگیرند، برای نیل به اهداف و اشخاصی که خود را برتر از بقیه می‌دانند.
آیا تابه‌حال در میان حیوانات موجودی را دیده‌اید که جفت و همنوعان خود را به‌صورت گروهی و به‌عمد بکشد؟ شاید بگویید ما حیواناتی ناطق هستیم که فقط از منظر داشتن عقل خود را برتر از سایر حیوانات می‌دانیم! به‌راستی عقل چیست؟ خرد و دانش چیست؟ و تعریف حقیقی انسان چیست؟
در این کتاب ابتدا تاریخچه‌ای از اصلاح‌نژاد و تلاش‌هایی که در این زمینه صورت‌گرفته گفته می‌شود. سپس با سلول‌های بنیادی به صورتی کاملاً تخصصی و علمی آشنا می‌شویم. کاربردهای آن‌ها را می‌آموزیم و انواع و اقسام آن‌ها را بررسی می‌کنیم. از مهندسی ژنتیک و کاربرد هوش مصنوعی در مهندسی ژنتیک گفته می‌شود. روش ساخت ویروس‌های هوشمند، بازخوانی و رمزگذاری ذهن انسان و تاثیر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را بررسی می‌کنیم. یاخته‌های بنیادی و برنامه‌ریزی مجدد ژنتیکی انسان جهت اصلاح نژادی را با مثال‌های دامی و گیاهی خواهیم آموخت. فرصت‌ها و تهدیدهای پیش رو در اصلاح‌نژاد را باز می‌خوانیم و البته فهرست نژادهای انسانی را از منظر چشم می‌گذرانیم. در انتها فرضیه تکامل و اصلاح نژاد انسان مطرح می‌شود و نتیجه‌گیری شگفت‌آوری از گذشته حال و آینده پیش رو را به صورتی معمـّاگونه، موشکافانه، دقیق و مستند مشاهده خواهیم کرد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
125
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی اصلاح نژاد

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
PDF
3 مگابایت
اصلاح نژاد
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک