رسته‌ها
دنیا بازیچه یهود
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 187 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 187 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
.
قوم یهود به بنی‌اسرائیل نیز معروف هستند یعنی فرزندان اسرائیل.
اسرائیل کیست؟
اسرائیل لقب حضرت یعقوب فرزند اسحاق است.
حضرت یعقوب دارای دوارده فرزند بود که یهود از نام چهارمین فرزند ایشان یعنی یهوذا گرفته شده است.
یهوذا و برادرانش به اتفاق پدرشان یعقوب در کنعان زندگی می‌کردند، البته پس از توطئه به قتل رساندن حضرت یوسف که یهوذا نیز در آن دست داشت، برادران یوسف فلسطین را به قصد مصر ترک کردند.
این مهاجرت زمانی صورت گرفت که مصر مملکتی پرجمعیت و با ثروت به‌شمار می‌رفت به همین دلیل است که: حاکم چنین مملکتی گوئی بر کل جهان حکومت می‌کند... .
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
148
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
shytin_cupid
shytin_cupid
۱۳۸۹/۰۴/۳۰

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دنیا بازیچه یهود

تعداد دیدگاه‌ها:
80
به نظر من این کتاب اصلا توهم توطئه نیست بلکه واقعیتی است که با آن روبرو هستیم و هنر یهود این بوده که خود را مخفی نگه دارد و در خفا اهداف خود را جلو ببرد و هر کس را که به افشا گری می پردازد به توهم توطئه متهم کند.
دوستان شما را به دیدن این لینک دعوت میکنم.
داستانهایی جالب از کتاب مقدس مسیحیان و یهودیان.
به دیدن اش می ارزد.
http://www.vaaaay.blogfa.com/
بسم الله الرحمن الرحیم لعنت خدا بر شیاطین تاریخ جن و انس از آغاز تا به کنون فراموش نکنیم شیطان وجود دارد و دشمن قسم خورده ماست تا پایان دنیا و اگر لحظه ای چشمانمان را به هر دلیلی ببندیم او کارش را خواهد کرد و چون خود به خاطر غرور رانده شد مغرورترین قوم را انتخاب کرد تا از طریق آنان بر زمین فساد کند و افرادی که نژادپرستر از یهود نیست و انگاه که شیطان رو به انان بیاورد ابتدا دنیا را برایشان زیبا می کند تا ابدیت را از آنان بگیرد. و امروز دجال سوار بر الاغش واضحتر از آن در حال راندن است که حتی بعضی از دوستان با بغض داشتن از هر گروه یا فرقه ای بخواهند خود را به ندیدن بزنند و بهتر است به دلایل همدیگر گوش کنیم و انسان عاقل از نقطه ای که بداند اشتباه کردهباید برگردد و اصرار بر بغض ها و دشمنی های کورکورانه و دلبستن به لذات زود گذر فقط باعث می شود وقتی به خود بیاییم که با طنابی به دم خر دجال بسته شده ایم و فرقی نمی کند از چه گروهی باشیم و چه لباسی به تن داشته باشیم چه بسا علمای امروزی که امام زمان برحق را انکار کنند.
دنیا بازیچه ی یهود نیست.افکار برخی در دنیا بازیچه ی مشتی توهمات توطئه و ستیزه جویی با یک گروه قومی خاص است که منشا آن افرادی نظیر هایدگر و مریدان وطنی اوست.
ما در جهان یهود داریم تا یهود
یعنی اینکه بعضی از افراد یهودیت را بعنوان یک دین الهی قبول داشته و تابع احکام الهی هستند اما عده ای یهود را سنگر و سپر اهداف شوم خود قرار دادند تا هر غلطی که دوست دارند انجام دهند و این غلط ها می تواند نسل کشی ، کودک کشی ، ترویج افکار و فرقه های شیطانی ، ایجاد رعب و وحشت ، برهم زدن آرامش در جهان با راه اندازی جنگ و .... باشد که به آنان صهیونیست گفته می شود
:stupid:[quote='juventus']مزخرف بود با غرض نوشته بود[/quote]
توهم بی خیالی که میگن فهمیدم یعنی چی؟:-( این قدر بدبین یا به عبارتی خوش خیال . کشتن بچه های بی گناه چی با غرض نیست ؟ لطفا مطالعتون و بیشتر کنید .
یه زمانی فکر می کردم دنیا بازیچه یهود نیست
الانم فکر می کنم نیست
الان فک میکنم دنیا بازیچه انسان سامی نژاد است
چه عبر چه عرب
باز هم توهم توطئه!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++
بر اساس تفکر توطئه این شیطان نبود که ادم را فریب داد که از بهشت رانده شد ( اگر این داستان واقعیت داشته باشد ) بلکه صیهونیست بود
PDF
دنیا بازیچه یهود
899 کیلوبایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.