رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
علم و نابخردی
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 5 رای
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 5 رای
این کتاب مناسب حال کسانی است که دست‌کم یک بار مجذوب سفسطه‌هایی شده باشند که گاهی حاشیه علم نامیده می‌شوند. برای کسانی که از خود پرسیده‌اند آیا ممکن نیست عاقبت حقیقتی در پدیدهای روان دریابی، بشقاب‌های پرنده، فضانوردان باستان، زیست آهنگ و نظایر آن‌ها نهفته باشد.
به درد آن‌ها می‌خورد که از نحوه برخورد دانش‌مندان به اصطلاح رسمی با فرضیات حاشیه‌ای به شگفت می‌آیند. چرا به این سرعت آن‌ها را رد می‌کنند؟ پس کجاست آن آزاد اندیشی و بی‌غرضی که همه آموخته‌ایم از اهل علم باید انتظار داشت.
موضوع کتاب ما شبه علم است و اینکه با علم راستین چه فرقی دارد. لازم نیست که در علم صاحب نظر باشید تا تشخیص دهید که چه مطلبی شبه علم است. تنها کافی است از آنچه علم است و از آن مهم‌تر، از آنچه علم نیست یک تصور کلی داشته باشید.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی علم و نابخردی

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
علم و نابخردی
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک