رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
میراث باستانی ایران
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 10 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 10 رای
ریچارد فرای، شرق‌شناس نامی و استاد کرسی فارسی دانشگاه هاروارد که چند سال در ایران به سر برده بود و در دانشگاه تهران به بررسی ادبیات ایران سرگرم و از استادان ادبیات فارسی بهره گرفته بود، در این کتاب که متن انگلیسی آن به سال ۱۹۶۳ چاپ شده است، آخرین پیشرفت‌های علمی و نتایج بازپسین کاوش‌های باستان‌شناسی و به‌ویژه آنچه دانشمندان شوروی در نسا با کاوش یافته‌اند و از نظر اشکانیان که گوشه‌ای است از تاریک‌ترین پاره‌های تاریخ ایران اهمیت بسیار دارد، به خواننده عرضه می‌کند. این کتاب مشتمل است بر تاریخ ایران از کهن‌ترین روزگار تا زمان فردوسی که تمدن اسلامی دورانی دیگر در زندگی ایرانیان گشوده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
saharnak
saharnak
1401/01/25

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی میراث باستانی ایران

تعداد دیدگاه‌ها:
2
واقعا برنامه عالی و بی نظیری هست ویکی از کتابخانه هایه مجازی است که خیلی از کتاب هایه مفید و خاص و کمیاب رو داره ازتون ممنون هستم
برای آگاهی عمومی از سیر تاریخ ایران باستان کتابی است بسیار آموزنده و مفید ، و بعد از این کتاب می توان به آثار تخصصی تر درباره سلسله ها و موضوعات متنوع تاریخ ایران مانند مادها و هخامنشی ها و پارتیان و ساسانیان مراجعه کرد که خوشبختانه آثار زیادی در این زمینه منتشرشده است.
میراث باستانی ایران
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک