رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
افسانه های آسیائی
امتیاز دهید
5 / 4
با 12 رای
نویسنده:
مترجم:
محمد عباسی
امتیاز دهید
5 / 4
با 12 رای
✔️ عناوین داستانها عبارتند از:
عشاق قندهار / رقاصه شماخی / جنگ ترکمن / پیر مغان / قنبرعلی شیرازی / زندگی و جهانگردی

از داستان عشاق قندهار:
قد و قامت بلند، چشمان بزرگ و تیزبین، ابروان قلمی و کشیده، سبیل باریک و بلند و صورت سبزه محسن ثابت می کرد که از اولاد و اعقاب همان تیره از ایرانیان است که در شمال شرق خراسان سلطنت باعظمت پارت را با شمشیر دشمن گداز و تیروکمان جگرسوز خویش بناگذاشتند.
مادر محسن مثل اینکه به خوبی می دانست که جگرگوشه اش اینقدر رشید و رعنا، دارای سیرت خوب و صورت زیبا خواهد شد که او را محسن نامیده بود. قیافه محسن کاملا نظیر کمانداران سلسله پرافتخار اشکانی است که جهانگشایان رومی را با تیرهای جانگداز خویش تارومار نمودند و عظمت ایران را برای همیشه در تاریخ دنیای متمدن جاویدان و پایدار ساختند. قهرمان داستان ما با وجود اینکه بیش از هجده سال نداشت، معذالک مرد حسابی و جوان پروپیمانی بود...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
sasanpeter1949
آپلود شده توسط: sasanpeter1949
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی افسانه های آسیائی

تعداد دیدگاه‌ها:
1
«ژوزف آرتور دوگوبینو» نویسنده، اندیشمند سیاسی، خاورشناس، مورخ و دیپلمات فرانسوی است که در زمان حیاتش، جز نزد معدودی از روشنفکران و هنرمندان مانند «ریشارد واگنر» ـ موسیقی‌دان آلمانی ـ که دوست او بود، شناخته نشد ولی پس از مرگش، اندیشه‌های وی طرفدارانی یافت و اصول و عقایدش درباره عدم‌تساوی نژادها، مخصوصاً در آلمان بسیار موردتوجه قرار گرفت.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file