رسته‌ها
رمز وراثت
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 12 رای
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 12 رای
کتاب رمز ژنتیک از سری کتاب های نویسنده معروف داستان های علمی و تخیلی آیزاک آسیموف است. آسیموف با احاطه بر موضوعات علمی با بیان شیوا و رسا و در ضمن داستان های خیالی مطالب علمی و تکنولوژیکی روز دنیا را برای خوانندگان خود ارائه می کرد. این کتاب درباره علم ژنتیک و رموز آن نوشته شده است. در آن نویسنده به بیان روش های سنتز پروتئین ها، ژن ها، انتقال اطلاعات و وراثت با استفاده از سیستم ژنتیکی و مولکولی پدر و مادر می پردازد. همچنین درباره روش های تحقیق در این علم و نیز آینده این علم مطالبی بیان شده است.
در این کتاب خواننده با مسائل و کشفیاتی آشنا می شود که نه تنها شیرین و آموزنده است بلکه برای مبتدی ترین خواننده نیز ملموس خواهد بود. او در می یابد که کشفیات علمی به یکباره روی نمی دهند، بلکه هرگام در حل مسئله به تدریج در ذهن محققان اندیشمند شکل می گیرد و پس از بارها آزمایش و حک و اصلاح شدن به گام بعدی که گاه به مراتب دشوارتر و مبهم تر است، می انجامد و دور اندیشه و آزمایش بار دیگر تکرار می شود...

ک‍ت‍اب‌ حاضر در س‍ال‌ ۱۳۴۵ ت‍ح‍ت‌ ع‍ن‍وان‌ "رم‍ز ت‍ک‍وی‍ن‌" با ترجمه م‍ح‍م‍ود ب‍ه‍زاد ت‍رج‍م‍ه‌ و توسط انتشارات فرانکلین و بنگاه ترجمه و نشر کتاب منتشر شده است.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Mahsaa
آپلود شده توسط: Mahsaa
۱۳۹۹/۰۱/۱۳
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
274
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی رمز وراثت

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
PDF
8 مگابایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file