دسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

[quote]خانم Wolfking اگر به آدرس لینکی که گذاشته بودید مراجعه کنید متوجه میشید خود سایت خواسته که آدرسش رو لینک نکنید و از دیگران نخواید که برند رای بدن! لطفا قانونمند باشید![/quote] ننوشته لینک نکنید!نوشته که با ایمیل از کسی نخواید که بر
[quote]به نظر خودتان این جمله ها با هم تضاد ندارند؟؟؟ حالا بگذریم از کلماتی مانند عارف عاشق فیلسوف [/quote] نه ندارند ! (!)
[quote]با سلام شریعتی در پی پاسخ به این سوال بود : انسان تنها یک ((بودن )) نیست او ((چگونه بودن )) است ! من حدودا 85 درصد کتابهای دکتر رو کامل خوندم و کسی نیستم که بیجهت از یک نفر بت درست کنم اما باید با تمام وجودم بهتون بگم شریعتی یک
[quote]خدا رو شکر خودتون جواب خودتون دادید.[/quote] و خدا رو شکر که شما هم قبول دارید این حرف رو!
کتاب شریعتی رو بخون،خیلیا هستن حرفاشو دوس ندارن و قبول ندارن و به خاطر همین هم دروغگو و ... می دوننش،ولی خودخواهی رو بذار کنار!چون خیلیا هم هستن که حرفای شریعتی حرف دل اوناس. نخواه همه مثل خودت فکر کنن!نه من مثل تو!نه تو مثل من!
[quote]ما که از اون شهید بزرگوار(!!!) راضی نبودیم. نمی دونم چرا باید کاری کنیم که ایشون از ما راضی باشن![/quote] همیشه عادت دارید نظر خودتون رو به جمع تحمیل کنید و به جای "من" از "ما" استفاده کنید؟؟؟؟!!!!
تعریفش رو قبلا شنیدم ... باید بخونم ...
کتاب های دکتر نیازی به تعریف و تمجید نداره...
اگه همه اسلام رو اون طوری که شریعتی شناخت بشناسیم و به اون اسلامی که شریعتی ایمان اورد ایمان بیاوریم ، همه می فهمن چرا اسلام کامل ترین و بهترین دینه.
مخصوصا همین شعر ......... حرمت نگه دار دلم.گلم:inlove:

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک