دسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

جناب fuzuli عزیز، واقعآ بی انصافی ست اینهمه خدمات زنده یاد رضازاده شفق را بخاطر دادن یک لقب نادیده بگیریم ... باید قدرت تحمل داشته باشیم تا بتوانیم ارزش خدمات دیگران را درک کنیم .
سپاس از آپلود کننده گرامی و سایت محترم کتابناک
باسلام، از آپلود کننده گرامی سرکار خانم سیمین عزیز بابت زحمات بیدریغشون بی نهایت سپاسگزاریم .. پیروز سربلند باشید.
سپاس از آپلود کننده بزرگوار و سایت محترم کتابناک
آقای alizanjanii عزیز، از اطلاعات خوبی که درباره این مجموعه ارائه دادید بی نهایت سپاسگزار و قدردان هستیم. تندرستی و موفقیت برایتان آرزومندیم.
[quote='amenmarr']behdad1970 عزیز باز هم تأکید می کنم, رضا شـاه و یا دیگران, حتّی نادر شـاه هرچه بودند و هرچـه کردند, خوب بودند و یا بد, اصل قضایا بر سر وجود نظام نا کارآمدِ پادشاهی است که باید بسیار زودتر از اینها سفره ی سـفّاکی و استـ
با سلام و تشکر از سایت وزین کتابناک، از آپلود کننده گرامی جناب آقای پویا بخاطر زحماتشان سپاسگزاریم .
آقای amenmarr عزیز؛ لطفا درگفتارتان حداقل کمی انصاف داشته باشید ! شما که اینهمه خدمات رضاشاه را که برملت ایران ملموس و روشنه، نمی تونید ببینید و همه رو به حساب انگلیسی ها میذارید ! مگه تا حالا چیزی هم توسط ما که مدعی هستیم و دیگران رو نقد
باسلام و آرزوی تندرستی و شادکامی تمام کسانیکه با تلاش بی وقفه خود در راه اعتلای علمی و فرهنگی جامعه ایرانی گام برمیدارند. همینطور از آپلود کننده گرامی این کتاب ، مدیران و دست اندرکاران سایت وزین کتابناک کمال تشکر و قدردانی را داریم.
سلام، ضمن تشکر از آپلودکننده گرامی و سایت وزین کتابناک، سپاسگزار خواهیم بود چنانچه مجلدهای دیگر این کتاب را برای دانلود و استفاده علاقمندان قرار دهند.

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک