رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

بسیار ممنون و متشکر!!!! بسیار خوب و آموزنده بود.
سلام: شناخت اصل عقاید نیست زیرا مکه بسیاری از ما در تعصب هستیم.باید مطالعه کنیو بخوانیم و بخوانیم اسلام رو، مسیحیت ، یهود و زردشت رو.تعصب و ساست رو کنار بگذاریم.هم وطن فقط بخوان چون که خواندن مبنا و پایه تفکر هست.
سلام: ممنون هستم از برپایی این سایت.همیشه نگران و متاسفم که جوانان ما چیزی از گذشته نمی دانند.تاریخ ما هویت ماست پس بخوانیم و بخوانیم و بخوانیم.
سلام: ورای تمام مطالبی که در مورد آقای کسروی می گویند،خواندن کتاب های ایشان و برسی هم زمانی با محیط و شرایط زندگی و عصری که می زیست, خالی از لطف نیست.
سلام: داشتن تاریخ بزرگ زمانی خود را جلوه می دهد که همراه با دانستن آن باشد. تاریخ یگانه آموزگاری است که هیچ گاه پند نمی دهد ، بلکه فقط وقایع رو نشان می دهد.
سلام: اولین کلامی که خداوند بر آخرین پیامبرش گفت کلمه ی " خواندن " بود زیرا که خواندن مبنای اندیشه هست. پس برای درک تفرق بین مردم و مذهب ها و یافتن درست ترین آنها که با تفکر هم خوانی و یا بهتر بگویم همزادی دارد باید خواند و خواند و خواند.
سلام: مشکلی که در مدارس ما وجود دارد این است که کتاب های ما هیچ کدام حاوی عکس نیستند بلکه یک سری نقاشی های قدیمی و کهنه در آنها یافت می شود. من این کتاب رو رو دانلود نکردم ولی فکر می کنم کع برای یادگیری تغات عالی باشد از کتابناک ممنون هست
سلام: اسم کتاب آدم رو جذب می کنه...هنوز کتاب رو دانلود نکردم ولی فکر کنم جالب باشد...اون هم خطر انگلیسی!
سلام: در هر زبانی لایه های مختلف زبانی وجود دارد که بر گرفته از طبقات خاص اجتماعی می باشد.زبان کوچه و بازار دارای لغات خاص و ویژه همان لایه اجتماعی است که آشنایی با آن گاهی هیجان آور و لذت بخش هست.
سلام: من با این کتاب کار کردم،برای ارتقا مهارت خواندن کتاب خوبی است ، البته contex درس ها به صورت صوتی هم قابل شنیدن می باشد.
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.