رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

گیتاشناسی نوین کشورها

گیتاشناسی نوین کشورها
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 18 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 18 رای
در فرهنگ حاضر، ذیل نام هر یک از کشورهای جهان، اطلاعات گوناگونی گرد آمده است : موقعیت جغرافیایی، مساحت، اوضاع طبیعی، رودها، آب و هوا، مسائل انسانی، جمعیت، نژاد، زبان، مذهب، نوع حکومت ومسائل اقتصادی و کشاورزی، صنعت، دامپروری، صادرات و واردات، وضع راه‌ها و واحد پول از آن جمله است .در صفحات پایانی کتاب، نقشه‌های متعدد رنگی از ایران، خاور میانه، و سایر کشورهای جهان به چاپ رسیده است.

کتاب با فشرده ای از تاریخ پیدایش آدمی تا سال ٢٠٠٣، و پرداختن به مسائل و معضلات امروز جهان شروع شده، سپس جغرافیای کامل تمام کشورهای جهان، حتی جزایر و
مستعمرات، بخش اعظم آن را تشکیل داده، و پس از اشاره به سازمان های بین المللی، با واژه نامه ی جغرافیایی به پایان رسیده است.

انتشارات گیتاشناسی ، چاپ دوم 1384
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
omidrouzdar
آپلود شده توسط: omidrouzdar
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی گیتاشناسی نوین کشورها

تعداد دیدگاه‌ها:
1
این کتاب مسـتطاب که مطالب و اطلاعات جامع آن با زحمت فراوان جمع آوری و تدوین گردیده است، دائرة المعـارف کوچک امّا بسـیار با اهمیتی برای اسـتفاده همه ی افرادی است که علاقمنـد به شناخت تاریخ و جغرافیای مختصر و دانستنی های لازم از همه گونه آمار و ارقام وضعیت نیاز های اجتـماعی و گذران زندگانی عمومی کشور های جهان می باشند، کم نظیر و به لحاظ علمی در خور ستایش و تقدیر است، زنجیر پیوسته و در هم تنیده ی ساختار روابط افـراد بشر با قومیت ها و فرهنگ های مختلف در آن قابل تشخیص و مشهود است. برآیندی از خوشی ها و ناخوشی ها و نقش تٱثیر گذار سیاستگزاران در آن کشور ها است از دور به دیدار تو اندر نگرسـتم مجروح شد آن چهره ی پُر حُسن و ملاحت وَز غمزه ی تو خسته شد آزرده دل من وین حکم قضائی است, جراحت به جراحت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file