Hiweb

نوجوانها سخت نگیرید باور کنید که مهم نیست!

این کتاب در واقع به دنبال آن است تا این طرز برخورد ما با مشکلات که بر چگونگی حل آنها تاثیر میگذارد را کنترل کند و بهتر است بگویم کنترل صحیح اوضاع را به ما بیاموزد.
اگر بتوانیم با مسائل راحت ­تر برخورد کنیم، مسائلی که به نظر حل­ ناشدنی هستند، راحت­ تر و بی ­اهمیت ­تر به نظر می­رسند. برای رسیدن به این هدف باید عادات کهنه و قدیم را با واکنش های جدید عوض کنیم. اما چگونه؟
کتاب حاضر دارای روش­های مشخصی است که از همین امروز می­توانید آنها را بخوانید و انجام دهید تا بتوانید برخورد بهتری با مسایل زندگی داشته باشید. موضوع این کتاب به طور خلاصه مربوط به تغییر رفتار در برخورد با مسائل و مشکلات زندگی، راه و رسم زندگی و رسیدن به آرامش ذهنی است. نویسنده­ ی این کتاب ادعا می­کند که خود روش­ها و راهبردهایی را که در کتاب ذکر کرده است را به کار برده و به نتایج عالی رسیده است. بنابراین برای اینکه سخت­گیری بی­ جهت را کنار بگذارید و زندگیتان کامل شود، به مطالعه این کتاب و کاربرد روش­های آن بپردازید. در این کتاب، عناوین مختلفی گردهم آمده ­اند که در اینجا به ذکر چند مورد از آنها می پردازیم: انتقاد نکنید، قبل از اینکه حرف بزنید نفس بکشید، مهربانی را تمرین کنید، انعطاف داشته باشید، از خود بپرسید آیا یکسال دیگر هم این مسئله مهم است و...

» کتابناکهای مرتبط:
17 اصل کار تیمی

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 241
5 / 5
با 2 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۸/۰۴/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You