Hiweb

سبک زندگی

سبک زندگی

فراتر رفتن از اخبار و هیاهوهای رسانهای روزمره و داشتن برنامه و سیر مطالعات دینی و اجتماعی از جمله توصیهها و تأکیدات همیشگی رهبر معظم انقاب اسامی در طول سالیان متمادی بوده است. از جمله عرصه هایی که میتواند در مسیر مطالعات اسامی افراد گوناگون به خصوص فعالین فرهنگی - اجتماعی و ... مورد توجه و استفاده قرار گیرد اندیشههای مقام معظم رهبری بوده و اصلیترین مجرای ظهور و بُروز این افکار نیز بیانات معظمله میباشد.
پایگاه اطاع رسانی KHAMENEI.IR پیش از این در جهت نیل به این مهم و زمینه سازی مناسب جهت آشنایی مناسب اقشار گوناگون با ابعاد مختلف این اندیشه ها، محصول «پیشخوان» را ارائه داده بود. پیشخوان مبتنی بر فهرست بیانات پایه و اصلی رهبری در یک موضوع بود که هر یک از بیانات مربوط به موضوع نیز دارای نمایه ی موضوعی خاص خود بود که هماکنون نیز آرشیو این موضوعات در صفحهی پیشخوان این پایگاه قابل دسترسی است.
اینک در جهت تکمیل این حرکت مطالعاتی، جزوات موضوعی پیشخوان جهت دریافت و مطالعه ی مخاطبان آماده شده است. گفتنی است «جزوات پیشخوان» در قالب PDF آماده شده و شامل بیانات مختص به هر موضوع به صورت مجزا و مشخص میباشد.

حق تکثیر: آزاد

» کتابناکهای مرتبط:
غدیر اتمام حجتی گویا
دائره المعارف بزرگ اسلامی (مجلد چهارم)
بحثی‌ در فلسفه‌ ی سیاست‌ و قانون‌ در اسلام‌

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 100
3.4 / 5
با 12 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۸/۰۲/۲۸


پاسخنگارش دیدگاه
سلام
لطفا کتابهای سبگ زندگی بذارد
نقل قول  
سلام
لطفا تمام کتابهای مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی را در سایت به صورت رایگان بگذارید
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You