Hiweb

کتاب پادکست؛ یا چگونه یاد بگیریم پادکست بسازیم و به آن عشق بورزیم

نویسنده:
در کتاب الکترونیک «کتاب پادکست؛ یا چگونه یاد بگیریم پادکست بسازیم و به آن عشق بورزیم» در 6 مرحله فرآیند تولید و ساخت پادکست را به شما آموزش می‌دهیم.
اینکه پادکست چیست و برای تولید پادکست نیاز به چه ابزار و امکاناتی دارید، چگونه ضبط کنید و چگونه پادکست را تدوین کنید. از اولین قدم‌ها تا قدم آخر که انتشار پادکست در سرویس‌های پخش پادکست است.
پادکست (Podcast) یک مدل ارائه محتوا به صورت صوتی است. بسیاری از آن به‌عنوان رادیو اینترنتی یاد می‌کنند. کلمه پادکست ترکیب دو واژه iPod (دستگاه پخش موزیک اپل) و Broadcast (پخش -گسترده-) است که در سال ۲۰۰۴ توسط بن همرزلی در روزنامه گاردین «مقاله انقلاب شنیداری» عنوان شد.
پادکست از طریق فید RSS توزیع می‌شود. افراد تولید کننده یا همان پادکسترها (Podcaster) اپیزودهای خود را از طریق این فید در اختیار مخاطبان می‌گذارند و آن‌ها می‌توانند توسط اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های پخش پادکست، هر زمان که خواستند به قسمت‌های یک پادکست گوش دهند.
با مطالعه این کتاب علاوه بر دید کلی نسبت به پادکست می‌توانید، فرآیند تولید آن را هم به‌صورت کامل فرا بگیرید.

حق تکثیر: به موجب ماده ۵ قانون حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۱/۱۰/۱۳۴۸، کلیه حقوق این کتاب برای فوربو محفوظ می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی حق‌استفاده تجاری، فروش، کپی برداری (کل یا قسمتی از متن) و ویرایش آن را بدون اجازه کتبی از نویسنده و وب‌سایت فوربو ندارد.

» کتابناکهای مرتبط:
استانداردهای طراحی و تولید وب سایت
پژوهش در اینترنت با گوگل
کلید E-mail

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 40
5 / 5
با 3 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۸/۰۲/۰۴


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You