Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی خرید کتاب زبان دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

مشتاقی و مهجوری: گفت و گوهایی در باب فرهنگ و سیاست

مشتاقی و مهجوری: گفت و گوهایی در باب فرهنگ و سیاست

نویسنده:
کتاب «مشتاقی و مهجوری» در شانزده بخش با پانزده مقاله درباره‌ی موضوعات تفکر دینی، فلسفه‌ی اسلامی، معنویت و فرهنگ و سیاست با عنوان‌های، رویکرد متفاوت در تاریخ‌نگاری، وضعیت تفکر در ایرا ن معاصر، حوزه و دنیای جدید، دویدن در پی آواز حقیقت، گفتاری در باب کلام جدید، هر کس خود باید به زندگی خود معنا ببخشد، بحران اخلاق و معنویت، معنویت و محبت چکیده‌ی همه‌ی ادیان است، روشن‌فکری دینی و اصلاحات اجتماعی، هرمنوتیک قرآن و تعارض‌های عقل جدید و وحی، زن مرد کدام تصور، گفت‌وگو درباره‌ی حاکمیت دینی، فلسفه‌ی فقه، عقلانیت ـ دین ـ نواندیشی و چه باید بشود، در 431 صفحه در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. درآمد کتاب به قلم استاد مصطفی ملکیان که هم توصیفی از درونمایه کتاب و هم بیانی از دغدغه های نویسنده در این مجموعه را شامل است.

» کتابناکهای مرتبط:
در درس فلسفه چه می آموزیم واز آموزش آن چه بهره ای می بریم؟
فلسفه اخلاق
فلسفه انقلاب

آگهی
نسخه ها
4.6 / 5
با 22 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۷/۰۲/۲۹


پاسخنگارش دیدگاه
sadra155
Member
کلا انتشارات نگاه معاصر عالی داره کار می کنه ، کتاب هاشون آدم مشغول می کنه حتی رو جلد کتاب هم خیلی کار می کنن (مفهوم کتاب خوب رو فهمیدن)
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You