با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

دنیای آخر دنیا

دنیای آخر دنیا

مترجم:
✔️ داستان «دنیای آخر دنیا» براساس کشمکش‌های گروه صلح سبز در هامبورگ است که بیشترین فعالیت خود را در زمینه زیست‎شناسی و حفظ محیط‎ زیست در سراسر جهان برنامه‌ریزی و متمرکز کرده است. در این کتاب گزارش‌های یک روزنامه نگار اهل شیلی روایت می‌شود.

یک روزنامه نگار و فعال محیط زیست، برای مشاهده اعمال تخریبی کشتی های غول پیکری که در اقیانوس ها به شکار جانوران دریایی مشغول‌اند و از کشتار آنها تجارت می کنند، به جزایر قطب جنوب سفر می کند تا این جنایات را با چشم خود ببیند و گزارشی از آنها منتشر کند. او با راهنمایی یک کاپیتان بازنشسته، صحنه هایی تکان دهنده از غارت منابع طبیعی و کشتار وحشیانه جانوران دریایی و صیدهای خودسرانه و غیرقانونی را می بیند و از این که مقام‌های شیلی و کشورهای غربی با زدوبندهای سیاسی، چشم روی این جنایات می بندند و با گرفتن رشوه های کلان در این باره سکوت می کنند، به این نتیجه می رسد که جرئت افشای این مسائل را ندارد....

حق تکثیر: تهران: پژواک کیوان، ‏‫‏‏۱۳۸۸.

» کتابناکهای مرتبط:
تهیدستان
خیاط جادو شده
The Gem Collector

نسخه ها
2.5 / 5
با 2 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۵/۱۱/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You