رسته‌ها
آتش درون
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 542 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 542 رای
✔️ در این کتاب کاستاندا شرحی ارائه می‌دهد بر تفاوت دیدگاه‌های ساحران جدید و اعقابشان که ادعا می‌شود بین 7 تا 10 هــزار سـال پیش در مکزیک کنونی می‌زیسته‌اند و طبقه‌بندی خاصی از هستی و موجـودات زنـده ارائه داده‌اند که به جای اتکا به روش علمی و تجربی بر پایه شهود و الهام بنا نهاده شده است .


» اسکن شده از چاپ دوم ۱۳۶۸؛ انتشارات فردوس
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
296
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
just4u_2020
just4u_2020
1388/10/29
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آتش درون

تعداد دیدگاه‌ها:
21
آیا راه ارتباطی وجود داره من از کسی راهنمای بخوام کسی ک تمام این کتاب هارو خونده باشه متاسفانه من بعضی جاهاش رو نمیفهمم و تقاضامندم یکی کمکم کنه اگ کسی واقعا کسی میتونه کمک کنه من احتیاج دارم ب راهنمای
سلام
باتشکراززحمات شما بخاطر فرهنگی کردن جامعه وبالا بردن سطح علمی
حمیدبادامکی
با درود بر دوستان گرامی کتاب های «کارلوس کاستاندا گرا» 12 عدد است: 1- تعلیمات دون حوان 2-حقیقتی دیگر 3-سفر به دیگر سو 4-افسانه های قدرت 5-دومین حلقه قدرت 6-هدیه عقاب 7-آتش درون 8-قدرت سکوت 9-هنر رویا بینی 10-حرکات جادویی 11-کرانه فعال بی کرانگی و یک کتاب «چرخ زمان» که مروری بر 8 کتاب اول اوست. کتاب هایی دیگر در زمینه او از نویسندگان دیگر هم هست که برخی اقتباس از کتاب های اوست و نوشته خود او نیست مانند «دون حوان از زبان دون حوان» که روی سایت شما هم هست. دیگر کتاب ها مانند: آیین تولتک ها، کاستاندا و آموزش های دون حوان،آموزش های دون کارلوس و... به طور مثال در کتاب «طریقت تولتک ها» او گفته است که برای بی عملی کفش هایش را جابجا به پا می کرده(کفش چپ در پای راست و بالعکس) و در بین مردم راه می رفته است و یا .... اما به غیر 12 کتاب فوق توصیه می کنم دوستان گرامی کتاب های نوشته شده توسط گروه او را بخوانند. گروه اصلی ناوال جدید(شاگردان دون حوان) پس از دید غلط دون حوان آبلار(کمین کننده و شکارچی) مبنی بر سه شاخه بودن هاله کارلوس کاستاندا عبارت بودند ار: 1- کارلوس کاستاندا گرا(ناوال-رویابین) 2- کارول تیگز(ناوال زن) 3- فلوریندا دانر گرا(رویابین) 4) تایشا آبلار(کمین کننده و شکارچی). سه کتاب از فلوریندا دانر داریم: 1-رویای ساحره. 2- شابانو 3-.... و یک کتاب از تایشاآبلار به نام «گذر ساحران». کتاب های همراهان او تقریباً با کتاب های کارلوس کاستاندا برابری می کند و هر کدام دیباچه ای هم توسط او دارند. کتاب «چهارمیثاق» (با ترجمه فرشته جنیدی را بخوانید زیرا ترجمه دل آرا قهرمان به طور کل متفاوت و ناقص است!) و «سروری عشق» اثر «دون میگوئل رویز» که خود از دسته جدا ولی با آیین دون حوان است فوق العاده است و توصیه می شود بعد از خواندن کتاب های کارلوس کاستاندا خوانده شود. این حقیر توسط دوستی که قدرت هایی خدادادی داشت چند سال روی ترکیبی از عرفان اسلامی و دون حوان کار کرده ام و آن را به صورت کتابی در آورده ام که 14 سال است به صورت فایل خاک می خورد زیرا اجازه انتشار به آن نمی دهند.(نام اصلی باید دون حوان تلفظ شود نه دون خوان زیرا دون خوان تلفظ اسپانیایی است و در اسپانیایی مکزیکی حرف «خ» به صورت «ح» تلفط می شود). به هر حال از pdf های فوق سپاسگذارم. برخی دوستان گرامی در کامنت های خود گفته بودند فایل های pdf حجم زیادی دارد. هرچند این حقیر توانستم دانلود کنم اما به مدیر سایت پیشنهاد می دهم با نرم افزار بخصوصی که در این زمینه برای تبدیل به تصویر و سپس دوباره pdf کردن هست حجم فابل ها را کم کند. با سپاس فراوان از این که کتاب هایی اینچنین را برای دانلود گذاشته اید و امیدوارم همه کتاب های او روی سایت قرار گیرد. باز هم سپاس بابت فایل های این کتاب ها.
واقعا ممنونم.امیدوارم موفق باشید.اگر عمیقا خوانده شود خیلی از نکات عرفانی دیگر نیز فهمیده میشود.(!)8-)از جمله عرفان اسلامی.چون مسایل را با زبان امروزی تر بیان کرده است.و قابل فهم تر است.دوستان نظرات خودشان را بیشتر بگذارند تا دیگران نیز استفاده کنند.تعلیمات دون خوان به نظر من هم اولین کتاب است که باید خوانده شود..موفق باشید.
به نظر من اگر میخواهید طریقت دون خوان را با خواندن کتابهای کاستاندا به شخصی پیشنهاد دهید بهتر است از کتاب سوم(سفر به دیگرسو) شروع شود. سپس حقیقتی دیگر و یا تعلیمات دون خوان و بعد از آن کتابها به ترتیب خوانده
شروع با کتاب اول بخاطر جنس کلام، ممکن است در خواننده ای که آشنایی با شناخت ندارد اثر منفی بگذارد.
ترتیب کتابها
1-آموزشهای دون خوان
2-حقیقتی دیگر
3-سفر به دیگر سو
4-افسانه های قدرت
5-دومین حلقه قدرت
6-هدیه عقاب
7-آتش درون
8-قدرت سکوت
9-هنر رویا بینی
10-حرکات جادویی
11-چرخ زمان
12-کرانه فعال بیکرانگی
سلام دوستان
میشه بگید ترتیب خوندن کتابهای کاستاندا به چه صورت است؟
اولین کتاب این مجموعه که تعلیمات دون خوان
من هم موافقم باید به ترتیب خوند:D
PDF
4 مگابایت
آتش درون
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک