Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

دیوان اشعار وحشی بافقی (نشر اول) - کتاب‌های خاموش

نویسنده:
این کتاب از مجموعه کتاب‌های خاموش است. پروژه کتاب‌های خاموش با هدف حفظ و نگهداری آثار فاخر در فرهنگ جهانی اقدام به تبدیل منابع معتبر و برگزیده به نسخه الکترونیکی نفیس کرده است. با خرید این کتاب، نسخه‌ای نفیس با طراحی زیبا را همیشه در مجموعه کتابهای الکترونیکی خود خواهید داشت.

« کتابهای خاموش » گزارشیست از اندیشه‌های بزرگترین شاگردان مکتب عشق و عرفان، هنرمندانی که در آثار خود عشق، ابدیت و معنای حقیقی انسان را تجلی بخشیده‌اند. آنان که همچون ما روزی در این زمین چشم به جهان گشودند و به حقیقت وجود تابناک و کلام عطرآگینشان جهان ما را گلستانی از معرفت، حکمت و زیبایی نموده است. و تفاخریست به غنا و ارجمندی فرهنگ و هنر انسانی در دایره‌ای به وسعت جهان و وحدتی به پهنای کیهان.
هدف از گردآوری این مجموعه بیان یکی بودن حرف‌ها و آگاهی‌ها در آثار ادبی و هنری اصیل در فرهنگ جهانی و هدایت شدن به سمت منابع مطالعاتی اصلی‌تر می‌باشد، به آن امید که روزی به روشنی دریابیم که یک نکته بیش نیست سخن عشق و هین عجب -- کز هرکه می‌شنوم، سخن نامکرر است.
امید است مجموعه ارائه شده در قالب حرف‌های به ظاهر کهنه در ترکیب با هنری مدرن، روحی نو و آب حیاتی در جان تشنگان و مشتاقان باشد و بتواند پیام‌آور نهایی‌ترین کلام عارفان و هنرمندان حقیقی باشد که گفتند عاشق شو. عاشق شو، ور نه روزی کار جهان سرآید -- ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی. به راستی ما چه می‌کنیم، مقصد ما کجاست و نقش مقصود از کارگاه هستی و از این زندگی چیست؟

» کتابناکهای مرتبط:
دیوان علیشیر نوایی - «فانی»
مدایح محمدی در شعر فارسی
غزلیات خواجوی کرمانی

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 1
PDF
حجم: ۴۰,۷۵ مگابایت
قیمت: ۴۰۰۰ تومان
4.8 / 5
با 11 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۴/۰۹/۲۹


پاسخنگارش دیدگاه
نقل قول از PersianWine:
تنها چند برگه ی نخستین کتاب را در بر داردسلام، کتابهای خاموش مجموعه ای نفیس از آثار برتر در فرهنگ جهانی است. شما می توانید با پرداخت مبلغی اندک کل کتاب و در صورت تمایل به داشتن کل مجموعه در کتابخانه شخصی خود، کل مجموعه را دانلود فرمایید.

با احترام، محسن جوهری، مدیر پروژه بزرگ کتابهای خاموش
نقل قول  
PersianWine
Member
تنها چند برگه ی نخستین کتاب را در بر دارد
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You