Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

عرفان ایران - کتاب 29 و 30

عرفان ایران - کتاب 29 و 30

نویسنده:
«مجموعه مقالات عرفانی»
« عرفان ایران »‌ عنوانی روشن است بر مجموعه مسلسلی از دفترهای متداوم درباره عرفان و تصوف در ایران که به کوشش دکتر سید مصطفی آزمایش گرداوری شده است. . این دفترها مجموعه مقالات گوناگونی است از نویسندگان مختلف که از سال ۱۳۷۸ مرتب و منظم سالی چهار شماره از آن به دور از هیاهو درآمده است .
در دفاتر مجموعه « عرفان ایران »‌ سعی بر این بوده که نکات یاد شده رعایت شود . در عین حال تنوع موضوعات این مجموعه که در ذیل این عناوین اصلی تدوین شده اند ، قابل توجه است : مقالات ، یادنامه ، عرفان تطبیقی ، معرفی کتاب و تصحیح متون عرفانی و اشعار . البته در هر دفتر چند مقاله بیشتر به موضوع خاصی می پردازد و همین موجب می شود که غالب آنها تقریبا به صورت ویژه نامه باشد .

حق تکثیر:تهران: حقیقت، 1378

» کتابناکهای مرتبط:
رسائل حکیم سبزواری (عربی و فارسی)
یأس فلسفی
عقل شناسی و معرفت شناسی در فلسفه اشراق

نسخه ها
4.6 / 5
با 11 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۴/۰۸/۲۴


پاسخنگارش دیدگاه
گردون
Member
این چه وضعیتی است که سایت و کتاب ها پیدا کرده این چه تصویر نا زیبایی است که اول کتاب ها آمده اصلا دانلود ها یک جوری شده لطفا رسیدگی کنید حیف است که سایت وزین و خوبی مثل کتابناک خراب شود
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You