Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

نظم ،آنچه همه دوست دارند ولی

راهکارهای ایجاد نظم در زندگی

حق تکثیر: تهران، یوسف

» کتابناکهای مرتبط:
10 قدرت ذهن
راز جسم خندان
خانواده، خشم و مهارت های تشویق

نسخه ها
4.2 / 5
با 28 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۴/۰۳/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
9217482016
Member
عالی بود. .. د متون گرم. .
نقل قول  
katana1
Member
این ها میخوان با یک مشت پرت و پلا به ما نظم بیاموزند. کسانی که خود, معلول بی نظمی هستن. پرت و پلا و هذیان گفتن کافیه. اراده همه چیزه, اراده برای عمل
نقل قول  
midah99
Member
ایشون علاوه بر این مجوز ورود به ینگه دنیا هم داره که به قول خودش چند وقتیپست اعتبارش تموم شده. با این حساب به نظر من ایشون یه کتاب بنویسه در مورد راهکارهای گرفتن گرین کارت هم سودمندتره هم خداپسندتره
نقل قول  
E R S
Publisher
نقل قول از poursafayee:
نویسنده همون عضو دلواپس پایداری نیست؟ پس فرهنگ! هم دارند!


بله، ایشون از همون جماعتی هستن که سال ها از فروپاشی اقتصاد و احتمال حمله ی نظامی و هزار و یک مشکل اجتماعی و رفتن مملکت به لبه پرتگاه، دلواپس نمی شدند (اگر چیزی به این ها می گفتی، متهم می شدی به سیاه نمایی!) . ولی امروز از قدم زدن "ظریف" و "کری" دلواپس می شن.

این ها همون جماعتی هستند که سال ها سکان مذاکرات رو در دست داشتن و هیچ کس در رسانه ها حق نقدشون رو نداشت ( همه یادمون هست که تا یکی دو ماه قبل از انتخابات 92، هیچ نقدی به مذاکره کننده ها و روش کارشون منتشر نمی شد.) . ولی امروز همین ها دهانشون مثل دروازه غار بازه که : "آقا چرا پنهان می کنید"؟! "چرا فکت شیت منتشر نمی کنید"؟! "چرا به انتقادات گوش نمی دید"؟!

بله ... این جماعت اینجوری اند ...

در ضمن، نکته ی جالب دیگه در مورد این آقا (علاوه بر دلواپس بودن) ، اینه که ایشون معلم اخلاق دولت سابق هم بودند! معلم اخلاق دولت سابق !!
نقل قول  
poursafayee
Member
نویسنده همون عضو دلواپس پایداری نیست؟ پس فرهنگ! هم دارند!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You